Dwa tygodnie promocji w ATM Motocykle Kraków

ATM Motocykle na koniec wakacji przygotował niezłą akcję – od 16 sierpnia do końca miesiąca możesz tu skorzystać ze promocji na ubrania i akcesoria motocyklowe.

Promocje w ATM Motocykle

Przez cały ten czas wszystkie produkty marki Alpinestars kupisz tu w najlepszych cenach! Do tego ceny na wybrane produkty innych topowych marek będą obniżone nawet o połowę. A to nie koniec – w weekendy będzie jeszcze mocniej!

W weekend 19-20 sierpnia (piątek – sobota) ATM Motocykle organizuje akcję dedykowaną marce Arai – TRY BEFORE YOU BUY. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem kasku Arai, to koniecznie przyjdź przymierzyć się do nowego garnka. Jeśli już jesteś szczęśliwym posiadaczem kasku Arai, to w ramach akcji będziesz mógł skorzystać z bezpłatnego serwisu. Na miejscu będzie także ekspert marki, który pomoże Ci znaleźć model idealny dla Ciebie.

Co więcej, w ten weekend w ATM kupisz wszystko w najlepszych cenach na rynku! Jeśli masz jakieś braki w wyposażeniu na moto, to koniecznie wbijaj do ATM Motocykle! A żeby się lepiej rozmawiało, będzie też grill – szczegółów szukaj na FB ATM.

W następny weekend ATM Motocykle nie zamierza próżnować. Od 25 do 27 sierpnia (czwartek – sobota) odbywają się DEMO DAYS, w czasie których wypróbujesz topowe modele sportowych kasków: HJC RPHA 11 i Arai RX 7V. Przekonaj się, dlaczego tak często wybierają je profesjonalni zawodnicy. Dodatkowo w tych dniach będziesz mieć też okazję bezpłatnie wypróbować środki do pielęgnacji kasków i łańcuchów marki S100.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ATM Motocykle Motorismo Kraków.

Zobacz również:
REKLAMA