[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Dziel przez 10!

Weź cenę nowego skutera Neo’s od Yamahy i podziel przez dziesięć. Albo sportowego Aeroxa. I podziel przez… dziesięć. Lub Joga R. I też podziel przez dziesięć! Dziel przez dziesięć w nowej promocji Yamaha!

Lato nie sprzyja trudnym rachunkom? A kto mówi o skomplikowanych obliczeniach. W nowej promocji Yamaha zasady są proste. Dzielisz cenę jednego z ośmiu zwinnych skuterów o pojemności 50 cm³ na dziesięć rat i odjeżdżasz nowym sprzętem do domu. Żadnych prowizji i odsetek, tylko dziesięć równych rat, które spłacisz przed rozpoczęciem następnego sezonu. Dzięki nowej ofercie kredytowej najpopularniejszy w gamie Neo’s może być Twój już za 830 zł, wersja z silnikiem czterosuwowym za 910 zł, Jog R i Why od 930 zł, a Aerox za 1070 zł – miesięcznie, płatne w dziesięciu równych ratach.

Chcesz się przesiąść na szybki skuter? To przyspiesz tempa i jeszcze dziś odwiedź najbliższy salon Yamaha. Oferta „Dziel przez 10” jest ważna tylko do końca lipca. Promocją są objęte modele Neo’s, Neo’s czterosuwowy, Aerox R, Aerox RR, Jog R, Jog RR, Jog RR GP oraz Why. Szczegóły na stronie www.yamaha-motor.pl
Wskocz na skuter Yamaha. Bez odsetek, bez prowizji, bez obowiązkowego AC, bez prawa jazdy!

 {% image id= align=left x=0 y=0 %}

Zobacz również:
Kojarzycie firmę Curtiss? Tak, to ta ekipa z Alabamy, która niegdyś nazywała się Confederate i tworzyła zjawiskowe, napędzane widlastymi twinami motocykle, a teraz przestawiła się na maszyny elektryczne.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA