[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Dzień otwarty na hamowni!

Zastanawiasz się czy serducho twojego sprzęta bije jak należy? Zbadaj więc jego moc. W niedzielę 3 lipca możesz zrobić to za darmo we wrocławskiej stajni rajdowej Jetronik!

Stajnia rajdowa Jetronik Race Division mieszcząca się we Wrocławiu przy ul.Opolskiej 159 (wylot na Oławę) zaprasza motocyklistów w niedzielę 3 lipca na dzień otwarty do swojej hamowni. W programie bezpłatne sprawdzanie mocy i momentu obrotowego oraz konsultacje na temat tuningu silników. Oczywiście my też tam będziemy.Więcej informacji możecie uzyskać u Mateusza Roszkowskiego (na zdjęciu): mateusz.jrd@gmail.com tel. 788 336 566.

Do zobaczenia!

REKLAMA


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij