[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Dziś prezentacja Suzuki DL1000 V-Strom

Jeśli ty też przebierałeś nogami w oczekiwaniu na nowego DL-a 1000, możesz go zobaczyć już dziś podczas oficjalnej prezentacji.

Prezentacja nowego Suzuki DL1000 V-Strom, które po kilku latach wraca do salonów Suzuki odbędzie się już dziś w Pubie Galeria Wręga, przy ulicy Józefa 17 w Krakowie. W programie imprezy oczywiście prezentacja samego motocykla jak i specjalnej kolekcji odzieży Suzuki oraz przedstawienie planów promocyjnch tego motocykla. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się kiedy będzie można przejechać się nowym DL-em 1000 musisz tam być. Impreza startuje o 19. Ilość miejsc jest ograniczona więc jeśli chcesz się załapać dzwoń do Centrum Motocyklowego Rider. info kontaktowe na www.rider.com.pl .

zobacz galerię

Zobacz również:
Rozpoczynające sezon Grand Prix w Katarze odwołane z powodu obaw przed koronawirusem. Mniejsze klasy Moto2 i Moto3 będą się ścigać zgodnie z planem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA