[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

EZVIZ - kamera i alarm do garażu

Zastanawiałeś się kiedyś: jak uchronić twój motocykl przed kradzieżą? Odpowiedzią na to pytanie są kamera i alarm. Sprawdź co w tej kwestii ma do zaoferowania marka EZVIZ.

Kradzież motocykla to temat budzący skrajnie złe emocje wśród kierowców. Nic dziwnego - większość z nas chucha i dmucha na swoje maszyny, kupione za ciężko zarobione pieniądze. Na szczęście technika poszła do mocno do przodu i są urządzenia, które z łatwością odstraszają złodziei.

EZVIZ to marka działająca na rynku od 6 lat. W swojej ofercie ma systemy bezpieczeństwa, które mogą zainteresować ciebie i twój garaż. Kamery jak i alarmy firmy EZVIZ za pomocą wifi łączą się z centralą, a następnie z twoim telefonem. Z ich montażem jak i obsługą poradzisz sobie sam – wystarczy ci aplikacja na smartfona.

REKLAMA

Apka w telefonie w połączeniu z alarmem i kamerami nie dość, że powiadomi cię o zdarzeniu, to w dodatku pozwoli na podgląd tego co dzieje się wewnątrz garażu. Nad produktami EZVIZ pracuje ponad 2000 inżynierów, co świadczy o jakości ich kamer.

Więcej informacji na temat ich sprzętu znajdziesz tutaj - https://ezviz.eu/

zobacz galerię

Zobacz również:
Pulsar NS 125 właśnie trafił do polskich salonów. Czy indyjski motocykl podbije polskie drogi?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA