[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.0

EZVIZ - kamera i alarm do garażu

Zastanawiałeś się kiedyś: jak uchronić twój motocykl przed kradzieżą? Odpowiedzią na to pytanie są kamera i alarm. Sprawdź co w tej kwestii ma do zaoferowania marka EZVIZ.

Kradzież motocykla to temat budzący skrajnie złe emocje wśród kierowców. Nic dziwnego - większość z nas chucha i dmucha na swoje maszyny, kupione za ciężko zarobione pieniądze. Na szczęście technika poszła do mocno do przodu i są urządzenia, które z łatwością odstraszają złodziei.

EZVIZ to marka działająca na rynku od 6 lat. W swojej ofercie ma systemy bezpieczeństwa, które mogą zainteresować ciebie i twój garaż. Kamery jak i alarmy firmy EZVIZ za pomocą wifi łączą się z centralą, a następnie z twoim telefonem. Z ich montażem jak i obsługą poradzisz sobie sam – wystarczy ci aplikacja na smartfona.

REKLAMA

Apka w telefonie w połączeniu z alarmem i kamerami nie dość, że powiadomi cię o zdarzeniu, to w dodatku pozwoli na podgląd tego co dzieje się wewnątrz garażu. Nad produktami EZVIZ pracuje ponad 2000 inżynierów, co świadczy o jakości ich kamer.

Więcej informacji na temat ich sprzętu znajdziesz tutaj - https://ezviz.eu/

zobacz galerię

Zobacz również:
Patrząc na Rometa Pony ciężko jest się nie uśmiechnąć. Z okazji Dnia Dziecka u dealerów Rometa przy zakupie Pony 50 lub Pony Mini 50 otrzymasz w prezencie pakiet akcesoriów. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij