[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Elektryczne motocykle SuperSoco we Wrocławiu

Salon Motocykle Wrocław został dealerem bezemisyjnych motocykli elektrycznych SuperSoco. Testówki już czekają na chętnych w salonie.

Multibrandowy salon Motocykle Wrocław od 1 kwietnia tego roku oferuje legendarne amerykańskie motocykle Indian, niezawodne Suzuki oraz włoskie dzieła sztuki w postaci MV Agusty. Nowością w ofercie są elektryczne motocykle SuperSoco!

SuperSoco! to ciche, zaawansowane technologicznie motocykle z wieloma rozwiązaniami zaczerpniętymi z torów wyścigowych (sportowe zawieszenie, kuty tylny wahacz, superwydajne hamulce), które łączą pasję z praktycznością oraz dbałością o środowisko.

Model TC Max charakteryzuje się maksymalną mocą, umieszczonego centralnie, boschowskiego silnika oraz momentem obrotowym sięgającym 180 Nm! Wystarcza to do rozpędzenia się w imponującym tempie do prawie 100 km/h. Pojemność baterii pozwala na przejechanie 110 km, a czas jej ładowania wynosi ok. 5 godzin (opcja szybkie ładowanie).

W ofercie SuperSoco dostępne są cztery modele: motocykle TS, TC oraz skuter Cux do kierowania którymi wystarczy jedynie prawo jazdy AM lub dowód osobisty. A także motocykl TC Max na prawo jazdy kat A1 lub kat. B. Na chętnych w salonie czekają testówki.

Najtańszy w ofercie skuter Cux, dostępny jest już za 11 600 zł, a za najdroższy model TC Max zapłacić trzeba 19 900 zł.

Motocykle marki SuperSoco idealnie uzupełniają naszą ofertę – mówi Paweł Mierzewa, kierownik salonu Motocykle Wrocław. – Jakością wykonania dorównują oferowanym przez nas dotychczas produktom, jednocześnie dając zupełnie inne, niespotykane dotąd odczucia z jazdy. Najlepiej wpaść do naszego salonu, przejechać się motocyklami testowymi i przekonać się o tym osobiście – dodaje.

REKLAMA

Więcej informacji  szukaj na facebooku: SuperSoco Motocykle Wrocław

Salon Motocykle Wrocław należy do spółki V Cruiser (polskiego importera motocykli Indian), która w ciągu dwóch lat ugruntowała swoją pozycję na rynku i zaczęła rozwijać własną sieć salonów firmowych. Oprócz punktu we Wrocławiu, działają również przedstawicielstwa w Warszawie oraz w Poznaniu.

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij