Elektryczne motocykle SuperSoco we Wrocławiu

Salon Motocykle Wrocław został dealerem bezemisyjnych motocykli elektrycznych SuperSoco. Testówki już czekają na chętnych w salonie.

elektryczne motocykle SuperSoco Motocykle Wrocław

Multibrandowy salon Motocykle Wrocław od 1 kwietnia tego roku oferuje legendarne amerykańskie motocykle Indian, niezawodne Suzuki oraz włoskie dzieła sztuki w postaci MV Agusty. Nowością w ofercie są elektryczne motocykle SuperSoco!

SuperSoco! to ciche, zaawansowane technologicznie motocykle z wieloma rozwiązaniami zaczerpniętymi z torów wyścigowych (sportowe zawieszenie, kuty tylny wahacz, superwydajne hamulce), które łączą pasję z praktycznością oraz dbałością o środowisko.

Model TC Max charakteryzuje się maksymalną mocą, umieszczonego centralnie, boschowskiego silnika oraz momentem obrotowym sięgającym 180 Nm! Wystarcza to do rozpędzenia się w imponującym tempie do prawie 100 km/h. Pojemność baterii pozwala na przejechanie 110 km, a czas jej ładowania wynosi ok. 5 godzin (opcja szybkie ładowanie).

W ofercie SuperSoco dostępne są cztery modele: motocykle TS, TC oraz skuter Cux do kierowania którymi wystarczy jedynie prawo jazdy AM lub dowód osobisty. A także motocykl TC Max na prawo jazdy kat A1 lub kat. B. Na chętnych w salonie czekają testówki.

Najtańszy w ofercie skuter Cux, dostępny jest już za 11 600 zł, a za najdroższy model TC Max zapłacić trzeba 19 900 zł.

Motocykle marki SuperSoco idealnie uzupełniają naszą ofertę – mówi Paweł Mierzewa, kierownik salonu Motocykle Wrocław. – Jakością wykonania dorównują oferowanym przez nas dotychczas produktom, jednocześnie dając zupełnie inne, niespotykane dotąd odczucia z jazdy. Najlepiej wpaść do naszego salonu, przejechać się motocyklami testowymi i przekonać się o tym osobiście – dodaje.

Więcej informacji  szukaj na facebooku: SuperSoco Motocykle Wrocław

Salon Motocykle Wrocław należy do spółki V Cruiser (polskiego importera motocykli Indian), która w ciągu dwóch lat ugruntowała swoją pozycję na rynku i zaczęła rozwijać własną sieć salonów firmowych. Oprócz punktu we Wrocławiu, działają również przedstawicielstwa w Warszawie oraz w Poznaniu.

 

Zobacz również:
REKLAMA