[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Ekipa Speed Day zaprasza na Tor Poznań.

Masz wolny poniedziałek lub wtorek? Chcesz polatać po torze wyścigowym? Ekipa Speed Day zaprasza do Poznania na szkolenia pod okiem profesjonalnych instruktorów.

We wszystkie poniedziałki i wtorki lipca można będzie pośmigać po jedynym w Polsce torze wyścigowym i pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej, w bezpiecznych warunkach poćwiczyć szybką jazdę motocyklem. Dodatkowo jutro, czyli we wtorek – 14 lipca, wszyscy zawodnicy posiadający ważną licencję oraz ci, którzy chcieliby dołączyć do tego grona, moga wziąc udział w III rundzie Otwartych Mistrzostw Okręgu Poznańskiego Speed – Day Trophy. Wyścigi rozegrane zostaną w klasach Speed Day Trophy 600 i 1000 oraz Suerstock Eco 600 i 1000 na dystansie 7 okrążeń.

Po rozegranych do tej pory dwóch rundach w klasie SDT 600 pierwsze miejsce ex aequo zajmują Tomasz Smela i Piotr Tabor, a w SDT 1000 prowadzi Maciej Wroniak, natomiast w klasie SST ECO liderem jest Marcin Stecki.

Kwalifikacje do wyścigów rozpoczną się od godz. 14.20, a wyścigi o godz. 17.00. Więcej informacji znajdziecie stronie: www.speed-day.pl lub na FB

zobacz galerię

Zobacz również:
Seria SuperEnduro 2020 rozpoczyna się jutro na torze przygotowanym w Tauron Arenie, w Krakowie. Kolejne rundy odbędą się w styczniu w Niemczech i Hiszpanii, a na następną zarezerwuj sobie czas 1 marca (Węgry). Druga wizyta w Polsce, która odbędzie się 14 marca w łódzkiej Atlas Arenie, będzie podsumowaniem całego cyklu imprez. Gotowi do kibicowania? 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij