[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
1.0

Elektryczny Cruiser Orphiro

Elektryczny cruiser Orphiro to zupełnie nowy temat w światku motocyklowym. Mieliśmy już skutery elektryczne, są też crossówki no i oczywiście superbike'i które można oglądać między innymi na wyspie Man podczas TTXGP kiedy w totalnej ciszy złowieszczo suną z prędkościami około 200 km/h. A teraz to...

Orphiro ma mieć 100 kilometrów zasięgu, osiągać maksymalną prędkość 120 km/h i kosztować około 39 000 Euro. Czyli jak zwykle w tym temacie, ani nie poszalejesz, za daleko nie pojedziesz. ale oczywiście kosztuje tyle ile najdroższy Harley... Jego wygląd ma być połączeniem nowoczesności i klasyki, ale to chyba tylko mydlenie oczu. nam wydaje się, że już to gdzieś widzieliśmy i chyba się nie mylimy. Rzućcie okiem na Aprilię 6.5. Motocykl jest tylko na zamówienie.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij