[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Enduro OFFensywa

Po wakacyjnej przerwie Enduro OFFensywa wraca na techniczne, dolnośląskie trasy. Odbędzie się 3-5. października na hałdzie "Wiesław" w Wałbrzychu, miejscu które wielokrotnie gościło Mistrzostwa Polski Enduro, Mistrzostwa Czech i liczne zawody cross country.

Enduro OFFensywa 2014

W planie są dwa dni treningowe, podzielone w bloki tematyczne. Pierwszego dnia uczestnicy zgłębią tajniki motocrossu pod okiem trenera Łukasza Kucharczyka. Od poprawnej pozycji za sterami motocykla, poprzez trening dohamowywania do zakrętów i koleiny, na skokach kończąc - wszystko przejrzyście, z nakierowaniem na endurowców.

Drugi dzień to blok enduro wraz z doświadczonym trenerem enduro, Robertem Soćko. Uczestnicy będą ćwiczyć pokonywanie przeszkód w terenie, podjazdy i zjazdy o różnym poziomie trudności. W końcu także rozwiązania na trudne sytuacje: co zrobić kiedy zatrzymamy się na podjeździe? Jak wygrzebywać motocykl z błota?

Trzeci dzień jest dniem dla odważnych ochotników, podczas którego trzeba będzie radzić sobie kilka godzin w ciężkim terenie, sprawdzając swoje nowo nabyte umiejętności. Ale spokojnie, nie ma strachu. Dzięki podziałowi na grupy poziom trudności dostosowany będzie do umiejętności uczestników.

Proces rejestracyjny już ruszył, wszelkie informacje do znalezienia na STRONIE.

Zobacz również:
Turystyczny Puchar Yamahy to propozycja czterech, jednodniowych rajdów na orientację odbywających się po drogach asfaltowych. Rywalizacja odbywać się będzie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od maja do sierpnia 2020r.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA