Enduromania - nowy sklep we Wrocławiu

Enduromania to nowy sklep z częściami do offroadowych machin, ciuchami w sam raz do taplania się w błocie i akcesoriami dla każdego maniaka jazdy w terenie.

Sklep mieści się przy ulicy Solskiego 44 (dzielnica Oporów). Chłopaki zapewniają ogromny wybór części i ciuchów w przystępnych cenach. Na dodatek każdy kto pojawi się w sklepie z gazetą MOTOCYKL w łapie do każdych swoich zakupów dostanie bonus w postaci drobnego gadżetu. Właściciele KTM-ów mogą liczyć na cały asortyment części do pomarańczowych maszynek. Wystarczy, że wejdą, wskażą, zapłacą a resztą zajmie się Enduromania. Jesteś leniem i nie chce ci się wychodzić z domu na zakupy do Enduromanii? Wbij się na www.enduromania.pl. Tam znajdziesz odniesienie do sklepu internetowego i będziesz mógł zrobić zakupy z domu. Panowie z Enduromanii obiecują, że "Nie olewają klientów".


zobacz galerię

Zobacz również:
"Pomarańczowa Kropka" to akcja organizowana przez władze Krakowa, we współpracy z dwoma innymi podmiotami. Celem miało być zapewnienie bezpieczeństwa motocyklistom poszkodowanym w wypadkach, ale coś nie wyszło – zdaniem pytanych przez nas ratowników medycznych promowane działania są bezcelowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA