REKLAMA

Erik Buell Racing

Jak już wcześniej informowaliśmy po zakończeniu produkcji Buella i zarazem współpracy Erika Buella z koncernem Harleya - Davidsona amerykański konstruktor stworzył własny projekt. Erik Buell Racing jest projektem wyścigowym i ma pomagać amerykańskim zawodnikom w rywalizacji w wyścigach i promować sport oraz wyścigi motocyklowe.

Erik Buell jest bardzo entuzjastycznie nastawiony do swojego projektu i poświęca mu całą swoją uwagę. Można już również zobaczyć pierwsze efekty jego pracy: pierwszy motocykl w specyfikacji wyścigowej czyli Buell 1125 RR z nowym logiem EBR. Praca wre również nad nową stroną internetową EBR, którą powinniśmy zobaczyć już niebawem. Chyba jednak Erik Buell ma się coraz lepiej i nie widać już śladu po żalu jaki mogliśmy zobaczyć w jego oczach kiedy ogłaszał zakończenie produkcji Buella.


Zobacz również:
Leśnicy walczą z motocyklistami, quadowcami i kierowcami samochodów terenowych, ale jest to walka nierówna. Mandaty są śmiesznie niskie, a strażników leśnych jest zbyt mało. Z nadzieją patrzą na sądy, które potrafią wlepić srogą karę – nawet 15 tys. zł za jazdę po lesie.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA