Eventy #NeverStopChallenging i #SoulFuel w BMW Motorrad

Weź udział w specjalnych imprezach #SoulFuel i #NeverStopChallenging w dealerstwach BMW Motorrad! Skorzystaj z okazji do przetestowania motocykli z linii Heritage podczas #SoulFuel. Jeśli wolisz motocykle z linii Roadster i Sport nie może cię zabraknąć podczas eventów #NeverStopChallenging.

#NeverStopChallenging

#SoulFuel to paliwo dla duszy motocyklistów, którzy kochają klimaty retro.

to hasło poświęcone motocyklom z linii Roadster oraz Sport BMW i wszystkiemu co z nimi związane – adrenalinie, emocjom, prędkości czy sportowej rywalizacji. Jeśli jesteś człowiekiem, który potrzebuje adrenaliny do funkcjonowania, a w drodze do następnego zakrętu zawsze kręcisz swój motocykl na wysokich obrotach, to hasło skierowane jest właśnie dla ciebie. Podczas imprezy #NeverStopChallenging, która odbywa się niemal co weekend w innym dealerstwie BMW Motorrad będziesz miał świetną okazję poznać ludzi dzielących twoją pasję, dla których każdy dzień to wyzwanie, a #NeverStopChallenging jest równie ważne jak dla ciebie. Dodatkowo przy fajnej muzyce i innych ciekawych atrakcjach będziesz mógł zapoznać się z pełną gamą motocykli z serii Roadster i Sport, a nawet przetestować część z nich na drodze

Motocykle z rodziny #NeverStopChallenging:

 • S 1000 RR
 • R 1250 RS
 • G 310 R
 • F 900 R
 • S 1000 R
 • R 1250 R
 • S 1000 XR
 • F 900 XR

Terminy najbliższych imprez #NeverStopChallenging:

07-09.08 - BMW Auto Fus - Warszawa

14-15.08 - Best Auto - Lublin

21-22.08 - BMW Bońkowscy - Szczecin

01-05.09 - InchCape - Wrocław

#SoulFuel i #NeverStopChallengingBMW Motorrad

#SoulFuel

#NeverStopChallenging, czyli każdy dzień jest nowym wyzwaniem.

To zaś hasło skierowane do wszystkich tych, którzy cenią sobie retro klimat, piękne linie i klasyczne kształty motocykli serii Heritage. Zaliczają się do niej wszystkie modele R nineT, a także nowy cruiser R 18. Jeśli więc dla ciebie liczy się relaks i spokojne, niespieszne przemierzanie tras w rytmie pracy chłodzonego powietrzem boksera uwzględnij w swoich planach odwiedziny oficjalnego punku dealerskiego BMW Motorrad podczas imprezy #SoulFuel. To właśnie tam będziesz mógł przymierzyć się i przejechać motocyklami z serii R nineT, pogadać z motocyklistami, dla których maszyny w stylu Heritage również są „paliwem dla duszy”. Jeśli "klasyka rządzi" to twoje motto i nie widzisz życia poza stylowymi jeansami i retro-skórą na plecach to po prostu musisz być na imprezie #SoulFuel.

Motocykle z rodziny #SoulFuel:

 • R nine T
 • R nineT Pure
 • R nineT Scrambler
 • R nineT Racer
 • R 18 (nowość)

Terminy najbliższych imprez #SoulFuel:

22.08 - BMW Pawelec - Nowy Tomyśl

28-31.08 - Dynami Motors - Bydgoszcz

05.09 - BMW Sikora - Bielsko -Biała

 

#SoulFuel i #NeverStopChallengingBMW Motorrad

Imprezy #SoulFuel i #NeverStopChallenging w salonach BMW

Od początku sezonu do końca października w dealerstwach BMW Motorrad w całej Polsce odbywają się tematyczne imprezy #SoulFuel poświęcone motocyklom BMW z linii Heritage, a także #NeverStopChallenging skierowane do fanów linii Roadster oraz Sport. Imprezy odbywają się cyklicznie co tydzień. Podczas każdej z nich uczestnicy mają możliwość między innymi przetestowania stylowych retro maszyn z linii R nineT lub sprawdzenia co potrafią motocykle BMW z linii sportowej (np. nowy S 1000 RR) lub roadstery (od G 310 R do S 1000 R). Każdy z salonów zapewnia też dodatkowe atrakcje, czy konkursy z nagrodami. Dzieje się sporo. Sprawdź u lokalnego dealera BMW Motorrad termin następnych imprez i weź udział w energetycznych imprezach #NeverStopChallenging lub klimatycznych #SoulFuel.