[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Extreme Moto 2010

Extreme Moto to impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza. Już po raz piąty, 26 i 27 czerwca na warszawskim Bemowie zabrzmi ryk silników, muzyka i wrzawa publiczności.

Co roku impreza przyciąga ogromną rzeszę fanów sportów ekstremalnych. Również w 2010 wrażeń nie zabraknie, a każdy znajdzie coś specjalnie dla siebie. Hektolitry adrenaliny w stuncie i pokazach FMX, prawdziwe emocje w wyścigach supermoto i kartingach, konkursy w drifcie samochodem to coś co musicie zobaczyć. Extreme Moto startuje w sobotę 26 czerwca o 10.30, a zakończenie przewidziane jest na godzinę 17 w niedzielę. Dwa dni ekstremalnego show. Imprezie medialnie patronuje MOTOCYKL.

Szczegółowe informacje oraz relacje z poprzednich edycji imprezy na www.extrememoto.pl

REKLAMA


zobacz galerię

Zobacz również:
Ostatnia niedziela czerwca była jak dotąd najgorętszym dniem tego roku. Jednak lejący się z nieba żar nie odstraszył adeptów doskonalenia techniki jazdy, którzy przybyli na Tor Modlin by wziąć udział w szkoleniu Motocykl Action Team.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij