[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Extreme StuntStyle

Nie masz jeszcze planów na weekend? Koniecznie odwiedź zawody Extreme StuntStyle w Jastrzębiu-Zdroju.

W najbliższy weekend, tj. 20-21 lipca Jastrzębie-Zdrój (woj. śląskie) zostanie opanowane przez fanów stuntu. Udział w zawodach potwierdził wicemistrz Świata Federacji Ekstremalnych Sportów Motocyklowych - Marcin „Korzeń” Głowacki oraz czołowi zawodnicy z całej Polski. Dodatkowo w trakcie imprezy będzie można podziwiać pokaz jazdy ekstremalnej na skuterze oraz pokazy tańca Break Dance. Będzie się działo!

W sobotę o 12.00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy oraz prezentacja zawodników. Jednak prawdziwy ogień zacznie płonąć od 13.30 - wtedy też rozpoczynają się kwalifikacje do niedzielnego finału.

REKLAMA

O 21.00 w klubie Explozja wystartuje after party z zawodnikami. Za gramofonami DJ FRODO z Warszawy.

W niedzielę impreza zaczyna się ciut wcześniej - o 11.00 prezentacja zawodników, a od 12 do 13 plac zostanie otwarty dla publiczności. O 13.15 emocje sięgną zenitu - wystartuje konkurs finałowy. Oprócz niego zaplanowano również konkursy dodatkowe: stoppie do celu oraz sickest trick. Zapraszamy!

Wstęp wolny! Namiary: Jastrzębie-Zdrój, Jar Południowy (ul. Wielkopolska, ul. Mazowiecka). Organizator: JKS Equi Verso.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij