Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

FMX już dziś wieczorem!

Już ponad 2 tysiące ton piasku leży na hali! W krakowskiej Tauron Arenie już o 18.00 startuje Night of the Jumps.

Przygotowania do Night of the Jumps w krakowskiej Tauron Arenie.

Prace na Tauron Kraków Arenie wrą. Gotowa jest już sekcja supercrossowa, dwa duże lądowania oraz najazd do Maxxis Hightest Air. Dziś odbyła się także konferencja prasowa na której obecny był m.in. James Carter. Nigdy wcześniej nie był w Polsce, ale już jest pod ogromnym wrażeniem. Zapewnił, że da czadu i sprawdzi czy polska publika kibicuje tak ostro jak słyszał! Poza konkursem FMX James wystąpi także w Race&Style, czyli wyścigu z klasą (trickami).

Więcej o atrakcjach i niespodziankach Night of the Jumps przeczytasz tutaj, a jeżeli chcesz to zobaczyć na żywo i jeszcze nie masz biletu, wbijaj na stronę eventim lub leć do salonów Empik. Bilety już są dostępne w kasach areny (od godziny 10). 

zobacz galerię

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij