Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Fabio jak Jay Leno?

Pamiętacie Fabia z filmu z okazji 50-lecia startów Yamahy w Mistrzostwach? Pokazywaliśmy ten filmik parę dni temu. Właściciel tych długich włosów i pięknego kwadratowego akcentu to Fabio Lanzoni - bardzo popularny w latach 90' model. Koleś po prostu kocha motocykle.

Na pierwszy rzut oka nikt z nas się nie spodziewał, że taki pornolo-dżolo ma jakikolwiek związek z motocyklami. Pojawił się jednak film wyjaśniający jego obecność w spocie Yamahy. I co się okazuje? Fabio to totalny motocyklowy odjazd. Koleś jest właścicielem około 200 motocykli, a ta liczba wciąż rośnie. Jak sam mówi: "W mojej agencji martwią się, że jeżdżę na motocyklach. Wiecie, życie jest za krótkie żeby tak się ograniczać. Kocham motocykle, kocham prędkość. Dla mnie praca nie może ograniczać mnie w tym co kocham. "

Fabio nie ogranicza się do motocykli drogowych chociaż w jego garażu stoją takie perełki jak unikatowe limitowane edycje superbike'ów Aprilii i Ducati. Oprócz tego ma całą armię crossówek. Fabio lubi sobie dobrze polecieć na gumie na swojej R1. Na razie ma około 200 motocykli. Gość jest prawie jak Jay Leno. Z resztą zobaczcie sami:

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij