Fabio jak Jay Leno?

Pamiętacie Fabia z filmu z okazji 50-lecia startów Yamahy w Mistrzostwach? Pokazywaliśmy ten filmik parę dni temu. Właściciel tych długich włosów i pięknego kwadratowego akcentu to Fabio Lanzoni - bardzo popularny w latach 90' model. Koleś po prostu kocha motocykle.

Na pierwszy rzut oka nikt z nas się nie spodziewał, że taki pornolo-dżolo ma jakikolwiek związek z motocyklami. Pojawił się jednak film wyjaśniający jego obecność w spocie Yamahy. I co się okazuje? Fabio to totalny motocyklowy odjazd. Koleś jest właścicielem około 200 motocykli, a ta liczba wciąż rośnie. Jak sam mówi: "W mojej agencji martwią się, że jeżdżę na motocyklach. Wiecie, życie jest za krótkie żeby tak się ograniczać. Kocham motocykle, kocham prędkość. Dla mnie praca nie może ograniczać mnie w tym co kocham. "

Fabio nie ogranicza się do motocykli drogowych chociaż w jego garażu stoją takie perełki jak unikatowe limitowane edycje superbike'ów Aprilii i Ducati. Oprócz tego ma całą armię crossówek. Fabio lubi sobie dobrze polecieć na gumie na swojej R1. Na razie ma około 200 motocykli. Gość jest prawie jak Jay Leno. Z resztą zobaczcie sami:

Zobacz również:
REKLAMA