[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Fabio jak Jay Leno?

Pamiętacie Fabia z filmu z okazji 50-lecia startów Yamahy w Mistrzostwach? Pokazywaliśmy ten filmik parę dni temu. Właściciel tych długich włosów i pięknego kwadratowego akcentu to Fabio Lanzoni - bardzo popularny w latach 90' model. Koleś po prostu kocha motocykle.

Na pierwszy rzut oka nikt z nas się nie spodziewał, że taki pornolo-dżolo ma jakikolwiek związek z motocyklami. Pojawił się jednak film wyjaśniający jego obecność w spocie Yamahy. I co się okazuje? Fabio to totalny motocyklowy odjazd. Koleś jest właścicielem około 200 motocykli, a ta liczba wciąż rośnie. Jak sam mówi: "W mojej agencji martwią się, że jeżdżę na motocyklach. Wiecie, życie jest za krótkie żeby tak się ograniczać. Kocham motocykle, kocham prędkość. Dla mnie praca nie może ograniczać mnie w tym co kocham. "

Fabio nie ogranicza się do motocykli drogowych chociaż w jego garażu stoją takie perełki jak unikatowe limitowane edycje superbike'ów Aprilii i Ducati. Oprócz tego ma całą armię crossówek. Fabio lubi sobie dobrze polecieć na gumie na swojej R1. Na razie ma około 200 motocykli. Gość jest prawie jak Jay Leno. Z resztą zobaczcie sami:

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij