Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Fajne promocja BMW

Na celownik obiektywu aparatu trafił Leon Haslam w gustownym malowaniu body painting oraz robiąca za gwiazdę boxu BMW dziewczyna Marco Melandriego Manuela Rafetta w bardzo ciekawej sesji z klasycznym BMW.

Choć wydaje się że aktualnie BMW jest ostatnią marką, która potrzebuje poprawy wizerunku i olbrzymich nakładów na promocję (w większości krajów w Europie BMW jest bezwzględnym numerem jeden jeśli chodzi o sprzedaż) Bawarczycy nie rezygnują z promowania się.

W efekcie takich działań otrzymujemy ciekawe sesje zdjęciowe takie jak ta z Leslie Porterfield, a teraz z Manuelą Rafettą czyli dobrze znaną wszystkim fanom WSBK dziewczyną Marco Melandriego, która podczas każdego wyścigu emocjonuje się wydarzeniami na torze i zawsze towarzyszy swojemu facetowi. Na zdjęcia w sam raz dla pań dał się namówić też brytyjski jeździec BMW Leon Haslam.

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij