[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Faster Sons na warszawskiej Woli

Autoryzowany salon Yamahy Liberty Motors Poland Position już w najbliższą sobotę zaprasza wszystkich fanów klasyki i stylu retro na imprezę spod znaku Fasters Sons. Balanga odbędzie się przy ulicy Burakowskiej 14 - nowym miejscu na kulturalnej mapie Warszawy.

Faster Sons Yamaha SCR 950 Faster Sons Yamaha SCR 950

Yamaha i Barber's Garage zapraszają wszystkich fanów klasyki na sobotę. Impreza startuje o godzinie 16. Pierwsza część to oczywiście jazdy testowe, które potrwają aż do 21. Na terenie imprezy zaparkuje ciężarówka Faster Sons wypakowana motocyklami testowymi, od XSR-a 900, przez SCR 950 po limitowanego XSR-a 900 Abartha.

Oczywiście w międzyczasie wystartuje imprezka na miejscu, a wśród atrakcji będą między innymi usługi golarzy w promocyjnych cenach, studio tatuażu, klimatyczna muzyka i wyżerka z grilla. Dla każdego coś miłego.

REKLAMA

Jeśli przyjedziesz motocyklem, ale nie oprzesz się mocniejszym trunkom, będziesz mógł zostawić motocykl na strzeżonym parkingu na terenie imprezki i odebrać go w niedzielę na trzeźwiaka.

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij