REKLAMA

Fastest

Kojarzycie Faster? To film dokumentalny stworzony w 2003 roku przer Marka Neale'a na podstawie materiałów zebranych w trakcie kilkunastu lat wyścigów GP.

Były to jeszcze czasy kiedy w GP startowały 500-tki, Vale jeździł Hondą, a o takich panach jak Lorenzo czy Stoner nikt jeszcze nie słyszał. Film opowiada o Micku Doohanie, Waynie Raineyu, Kennym Robertsie, Eddiem Lawsonie, a także jak się wtedy zdawało (i słusznie) wschodzącą gwiazdą Valentino Rossim i jego odwiecznym rywalem Maxem Biaggim. Świetna narracja Ewana McGregora, ciekawe wywiady i świetne zdjęcia z wyścigów sprawiły, że to obowiązkowa pozycja dla fanów wyścigów. Kto nie widział ten gapcio i niech jak najszybciej nadrobi zaległości.

Teraz przychodzi czas na drugą część tego dokumentu. Oto Fastest czyli najszybsi zawodnicy w rolach głównych w kolejnym filmie. W narrację znów wplątał się McGregor leczgłównymi bohaterami będą współcześni zawodnicy: Rossi, Lorenzo, Simonicelli, Pedrosa, Stoner. Nie zabraknie pikantnych wywiadów i kolejny raz wspaniałych zdjęć z wyścigów MotoGP. Ja nie mogę się doczekać. Oto Trailer 

Zobacz również:
Benelli zaprezentowało zaktualizowany model Imperiale 400. Klasyk dostosowano przede wszystkim do normy euro 5, ale dopracowano również kilka szczegółów stylistycznych, dzięki czemu nowy model prezentuje się jeszcze bardziej elegancko niż poprzednik.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA