Fastest

Kojarzycie Faster? To film dokumentalny stworzony w 2003 roku przer Marka Neale'a na podstawie materiałów zebranych w trakcie kilkunastu lat wyścigów GP.

Były to jeszcze czasy kiedy w GP startowały 500-tki, Vale jeździł Hondą, a o takich panach jak Lorenzo czy Stoner nikt jeszcze nie słyszał. Film opowiada o Micku Doohanie, Waynie Raineyu, Kennym Robertsie, Eddiem Lawsonie, a także jak się wtedy zdawało (i słusznie) wschodzącą gwiazdą Valentino Rossim i jego odwiecznym rywalem Maxem Biaggim. Świetna narracja Ewana McGregora, ciekawe wywiady i świetne zdjęcia z wyścigów sprawiły, że to obowiązkowa pozycja dla fanów wyścigów. Kto nie widział ten gapcio i niech jak najszybciej nadrobi zaległości.

Teraz przychodzi czas na drugą część tego dokumentu. Oto Fastest czyli najszybsi zawodnicy w rolach głównych w kolejnym filmie. W narrację znów wplątał się McGregor leczgłównymi bohaterami będą współcześni zawodnicy: Rossi, Lorenzo, Simonicelli, Pedrosa, Stoner. Nie zabraknie pikantnych wywiadów i kolejny raz wspaniałych zdjęć z wyścigów MotoGP. Ja nie mogę się doczekać. Oto Trailer 

REKLAMA