Festiwal Motór Rock’n Blues Fest wystartował

W znanej wielu motocyklistom knajpie Biker’s Choice w dolnośląskim Kletnie odbyła się pierwsza tura przesłuchań festiwalu Motór Rock’n Blues Fest.

Motór Rock’n Blues Fest to muzyczny przegląd organizowany przez ekipę z motocyklowej knajpy Biker’s Choice w Kletnie koło Stronia Śląskiego. Jest to impreza dla kapel grających bliskie motocyklistom rodzaje muzyki, którą objęliśmy naszym patronatem. Plan jest następujący: 22 i 29 września odbywają się, koncerty eliminacyjne, a 6 października koncert finałowy.

Jako, że pierwszy eliminacyjny koncert już za nami, wiemy już co nieco o finalistach. W sobotę 22 września do pierwszej tury przesłuchań eliminacyjnych stanęło sześć zespołów: „FAIRY TALE SHOW”, „EVENTUS”, „AKCYZA”, „JABŁKO W PRZEKROJU”, „CENTRALA 57” oraz „DYKTATURA”. Do finału zakwalifikowały się dwie kapele: „FAIRY TALE SHOW” z Ząbkowice Śląskich i punkowa „AKCYZA” z Wałbrzycha. W zmaganiach o nagrodę publiczności czyli 10 godzin w profesjonalnym studio nagrań na razie prowadzi "CENTRALA 57", ale wszystko rozstrzygnie się na kolejnej eliminacji, czyli w najbliższą sobotę 29 tego września. W szranki staną wówczas zespoły: „Hak”, „Nofan”, „Away”, „Krótkie Spięcie”, „Łowcy Szmalu” oraz „The Crew Faith”.

Kontakt: Biker’s Choice Kletno 1/8 tel. 74 814 08 24

Autorami zdjęć są: Aleksandra Rejterada i  Przemysław Marciniak

REKLAMA