Fighter Attack - impreza dla włascicieli Streetfighterów

Masz w sobie duszę sportowca, a w garażu Ducati Streetfightera? Ducati Polska zaprasza cię na super imprezę na torze i drogach... w Hiszpanii!

Motor Presse Polska

Fighters Attack już 9 października

Jeśli lubisz adrenaline i piękne widoki, a do tego genialne motocyklowe drogi, a w twoim garażu drzemie nowe Ducati Streetfighter V4, Ducati Polska ma dla ciebie nie lada gratkę. Razem z firmą MotoRRaid polski dystrybutor włoskich motocykli organizuje specjalny, motocyklowy wyjazd do Hiszpanii. Impreza wystartuje 9 października i potrwa przez cztery dni.

Hiszpańskie drogi w sam raz dla Streetfightera

Ekskluzywny wyjazd wyłącznie dla właścicieli Ducati Streetfighter V4 w rejony, w które prawdopodobnie nie pojechałbyś na kołach. Biorąc udział w Fighters Attack nie musisz martwić się o transport bagaży i motocykla z Polski do Hiszpanii - organizator zajmie się całą logistyką, a nawet pomoże w zakupie biletu lotniczego do Alicante oraz powrotnego. Po przylocie uczestnicy eventu zostaną przetransportowani busami do miejscowości Calp. W hotelu będą czekały już ich motocykle. Goście będą mogli indywidualnie zadecydować czy pierwszy dzień spędzą na odpoczynku po podróży, czy od razu wyruszą w pierwszą z zaplanowanych tras motocyklowych. W Calp uczestnicy spędzą łącznie cztery dni jeżdżąc krętymi, okolicznymi drogami pośród hiszpańskich krajobrazów. Oczywiście nie zabraknie też czasu wolnego, by móc zrelaksować się na pobliskich, pięknych plażach. Wieczory miną z kolei na smakowaniu hiszpańskiej kuchni i wina wraz z innymi pasjonatami Ducati.

Motor Presse Polska

Wizyta na torze

Kolejnym etapem jest przejazd motocyklami do Kartageny, zameldowanie się w hotelu i wspólna kolacja. W planie na następne trzy dni jest jazda na torze Circuito de Cartagena! Podczas track day’a uczestnicy w zamkniętej grupie odbędą szkolenie torowe z doświadczonymi, licencjonowanymi instruktorami – nowe doświadczenie i świetna zabawa gwarantowane! Dla osób, które nie będą zainteresowane jazdami po torze, lub po jednym dniu stwierdzą, że nie chcą kontynuować szkolenia na Circuito de Cartagena, przygotowane zostało alternatywne zajęcie, jakim będzie zwiedzanie na motocyklu pobliskich atrakcji Kartageny. Przewodnik będzie do dyspozycji grupy przez cały czas trwania eventu. Na koniec treningów torowych odbędzie się Fun Race. Ci, którzy najbardziej poprawią swój początkowy czas, zostaną nagrodzeni pucharami. Po zakończeniu ostatniego treningu na torze uczestnicy pozostawią motocykle na Circuito de Cartagena, które następnie zostaną spakowane i przetransportowane do Polski. Goście z kolei zostaną przetransferowani na lotnisko w Alicante.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Fighters Attack pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona! Zajrzyj na wydarzenie na facebookowym profilu Ducati Polska. W Fighters Attack można wziąć udział wyłącznie po wcześniejszym wypełnieniu formularza na stronie motoRRaid oraz dokonaniu wpłaty w wysokości 1990 € (cena nie obejmuje kosztu przelotów).

Wszelkie pytania dotyczące Fighters Attack prosimy kierować do firmy motoRRaid, partnera Ducati Polska, pod adres [email protected].

Uwaga! Zapisy trwają tylko do 2 października.

Zobacz również:
REKLAMA