Finałowa Gymkhana startuje już w sobotę!

Specjalna Gymkhana Hondy odbędzie się tam gdzie impreza startowała czyli na parkingu centrum handlowego M1 w Markach koło Warszawy. Na uczestników czekają cenne nagrody.

Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym quizy i konkursy, których zwycięzcy otrzymają atrakcyjne upominki. Najmłodsi będą mogli zawalczyć o pluszowe misie startując na rowerkach w specjalnie dla nich przygotowanej konkurencji – „Mini Honda Gymkhana”. 

Ponadto, każdy z zawodników rundy finałowej otrzyma koszulkę i czapeczkę z logo imprezy, plecak z kolekcji oryginalnych akcesoriów Hondy, a także będzie miał szansę wylosowania jednej z pięciu skórzanych kurtek z logo firmy. Specjalną atrakcję zaproponujemy zwycięzcy kategorii „open” oraz najlepszej ze startujących pań. Przez okres jednego miesiąca będą oni mogli użytkować Hondę CR-Z, usportowione coupe z napędem hybrydowym. Jako gość specjalny pojawi się aktualny II Vice Mistrza Świata w trialu - Takahisa Fujinami. Poza pokazami jazdy trialowej na swoim motocyklu Honda Montesa HRC Cota 4RT, będzie go można również zobaczyć w samym konkursie Honda Gymkhana. Mistrz zmierzy się z najlepszym zawodnikiem, który wygra Wyścig o Puchar Prezesa Honda Poland.
Więcej informacji TUTAJ

Zobacz również:
REKLAMA