Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Forfitery na łowach

Do tej pory ITD nie zajmowało się drobnicą, a ciężarówkami popularnie zwanymi TIR-ami. Od Nowego Roku ta kwestia ulegnie zmianie i "krokodylki" "zielone ludziki" i "I Tak Dalej" zapolują również na samochody osobowe i motocykle.

Kwestia kontrolowania pojazdów osobowych i motocykli nie będzie oczywiście nadrzędną. ITD będzie wciąż zajmować się głównie uprzykrzaniem życia TIR-owcom i zapobiegać wjazdowi do naszych miast mocno przeciążonych składów, które wyjątkowo przyczyniają sie do degradacji dróg. Jeśli jednak zajdzie podejrzenie że samochód osobowy lub motocykl poruszają się z nadmierną prędkością lub "tropem za wężem" po niewidzialnym slalomie Schnappi (das kleine Crocodil) i spółka dobiorą się mu do "zadnicy". To oznacza, że kolejna służba dostaje nowe rozszerzone uprawnienia. Kto w takim razie uratuje nas przed krokodylami? Może polski "Forfiter" Łowca "Der Ju Goł, Predator" Krokodyli?... Chyba jednak nie... "Gieraryhir, Gara Mówałt"

Zobacz również:
Majówkowy zawrót głowy, czyli motocross w Lidzbarku już za nami! 280 zawodników zapewniło emocje na torze podczas inauguracyjnych rund Orlen MX MP i Orlen MX PP.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ