[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Forfitery na łowach

Do tej pory ITD nie zajmowało się drobnicą, a ciężarówkami popularnie zwanymi TIR-ami. Od Nowego Roku ta kwestia ulegnie zmianie i "krokodylki" "zielone ludziki" i "I Tak Dalej" zapolują również na samochody osobowe i motocykle.

Kwestia kontrolowania pojazdów osobowych i motocykli nie będzie oczywiście nadrzędną. ITD będzie wciąż zajmować się głównie uprzykrzaniem życia TIR-owcom i zapobiegać wjazdowi do naszych miast mocno przeciążonych składów, które wyjątkowo przyczyniają sie do degradacji dróg. Jeśli jednak zajdzie podejrzenie że samochód osobowy lub motocykl poruszają się z nadmierną prędkością lub "tropem za wężem" po niewidzialnym slalomie Schnappi (das kleine Crocodil) i spółka dobiorą się mu do "zadnicy". To oznacza, że kolejna służba dostaje nowe rozszerzone uprawnienia. Kto w takim razie uratuje nas przed krokodylami? Może polski "Forfiter" Łowca "Der Ju Goł, Predator" Krokodyli?... Chyba jednak nie... "Gieraryhir, Gara Mówałt"

REKLAMA
Zobacz również:
Ostatnia niedziela czerwca była jak dotąd najgorętszym dniem tego roku. Jednak lejący się z nieba żar nie odstraszył adeptów doskonalenia techniki jazdy, którzy przybyli na Tor Modlin by wziąć udział w szkoleniu Motocykl Action Team.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij