REKLAMA

Fotoradarowy Zorro

Problem fotoradarów spędza sen z powiek niejednemu kierowcy. Na pewno wielu z was dostało już pocztówkę, czy to z wakacji czy też podróży służbowych z pozdrowieniami od policji lub często gęsto strażników miejskich/gminnych z jakieś małej pipidówy. Jak to mawiają: "Fear no more" - po polskich drogach krąży pan Emil który skutecznie punktuje strażników miejskich i obnaża błędy oraz nieprawidłowości w sposobach użytkowania fotoradarów przez polskich stróżów prawa.

Pan Emil, zwany przez wielu polskim fotoradarowym Zorro dużo podróżuje i przy okazji podróży porusza trudną kwestię fotoradarów. Na jego kanale w popularnym portalu YouTube znajdziesz wiele mniej lub bardziej ciekawych filmów bezlitośnie obnażających brak kompetencji pracowników państwowych, błędy i nadużycia jakich dopuszczają się polscy stróże prawa. Być może działania pana Emila otworzą oczy wielu kierowcom i pomogą uniknąć bezsensownych kar nakładanych na kierowców przez maszynki do zarabiania pieniędzy jakim są straże gminne i miejskie.

Endżoj!:


Zobacz również:
Już wkrótce z dystrybutorów zniknie cena za litr, zastąpi ją koszt przejechania 100 km – wieszczą rozmaite, mniej lub bardziej wiarygodne portale motoryzacyjne. To typowy clickbait, nic takiego nie jest planowane.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA