Fox pokazał jesienną kolekcję ciuchów

Najnowsza kolekcja Fox'a to odzież dla ludzi o różnych pasjach, którzy potrzebują uniwersalnych rozwiązań. Możesz je założyć zarówno wsiadając na motocykl, jak i wybierając się na siłownię lub spacer.

Powstała w latach 70 znana i lubiana przez fanów offroadu marka Fox słynie ze śmiałych wzorów, jaskrawych kolorów, wytrzymałości i odporności na trudne warunki. Błoto, deszcz, wiatr czy zimno nie stanowią przeszkody dla ubranych w odzież Fox'a motocyklistów. Jednak

Fox myśli nie tylko o nich. Z upływem lat pojawia się coraz więcej ubrań również dla tych, którzy nie pasjonują się motocyklami.

Kolekcja Casual MX to standardowa kolekcja motocyklowa, zaprojektowana dla zawodników i amatorów. Jaskrawe kolory, ogromna wytrzymałość oraz innowacyjne rozwiązania to główne cechy bluz i spodni tej serii.

Fox Active jest natomiast linią ubrań dla ludzi aktywnych na różnych polach – motocyklistów, sportowców, turystów. Kurtki i koszulki doskonale odprowadzają pot, izolują ciało od chłodu i wiatru, są wygodne i mają ciekawy design.

Jeśli chcesz zobaczyć całą ofertę Fox, kliknij tutaj. Jeśli natomiast interesujesz się kolekcją ACTIVE, świetną do uprawiania wszystkich sportów, wejdź na Dobre Sklepy Motocyklowe.

A tutaj znajdziesz sklepy w których można kupić ciuchy Fox

Zobacz również:
REKLAMA