Fuchs Silkolene z Peugeotem

Fuchs Silkolene - znany producent środków smarnych do jednośladów - nawiązał współpracę z polskim importerem skuterów Peugeot.

Fuchs Silkolene i Peugeot Fuchs Silkolene, Peugeot, Motor-Presse Polska

FUCHS SILKOLENE angażuje się w promowanie różnych dyscyplin motorsportu – od żużla po wyścigi torowe.

W ramach współpracy środki smarne Fuchs Silkolene będą stosowane do napraw i przeglądów skuterów Peugeotów. To dobra wiadomość dla użytkowników francuskich skuterów, bo produkty Fuchs Silkolene to najwyższa półka.

W ofercie Fuchs Silkolene znajdziesz całą game produktów dedykowanych skuterom: od olejów silnikowych zarówno do dwu- jak i do czterosuwów, poprzez oleje przekładniowe, a na olejach do zawieszeń kończąc. Oprócz tego nie brak tu środków do pielęgnacji i konserwacji jednośladu.

Jesteś ciekawy jak jeżdżą skutery Peugeota? Oto nasze testy:

Czy wiedziałeś, że historia marki Silkolene sięga 1908 roku? Założył ją William Dalton z hrabstwa Derbyshire w Wielkiej Brytanii z myślą o rolnictwie. Dziś oleje i środki smarne Silkolene są oferowane w ponad 50 państwach. Korzystają z nich żużlowcy (np. Danny King czy Linus Sundström), zawodnicy torowi (np. Shane Byrne z British Superbikes) i uczestnicy wyścigów drogowych (np. Paul Hickman – Isle of Man TT czy Glenn Irwin – North West 200).

Fuchs Silkolene i PeugeotFuchs Silkolene, Peugeot, Motor-Presse Polska

zobacz galerię

Zobacz również:
Sędzia Sądu Najwyższego zaskarżyła przepis dotyczący zatrzymywania prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h do Trybunału Konstytucyjnego. Teraz głos w tej sprawie zabiera także Rzecznik Praw Obywatelskich.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA