[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Fuchs Silkolene z Peugeotem

Fuchs Silkolene - znany producent środków smarnych do jednośladów - nawiązał współpracę z polskim importerem skuterów Peugeot.

FUCHS SILKOLENE angażuje się w promowanie różnych dyscyplin motorsportu – od żużla po wyścigi torowe.

W ramach współpracy środki smarne Fuchs Silkolene będą stosowane do napraw i przeglądów skuterów Peugeotów. To dobra wiadomość dla użytkowników francuskich skuterów, bo produkty Fuchs Silkolene to najwyższa półka.

W ofercie Fuchs Silkolene znajdziesz całą game produktów dedykowanych skuterom: od olejów silnikowych zarówno do dwu- jak i do czterosuwów, poprzez oleje przekładniowe, a na olejach do zawieszeń kończąc. Oprócz tego nie brak tu środków do pielęgnacji i konserwacji jednośladu.

REKLAMA

Jesteś ciekawy jak jeżdżą skutery Peugeota? Oto nasze testy:

Czy wiedziałeś, że historia marki Silkolene sięga 1908 roku? Założył ją William Dalton z hrabstwa Derbyshire w Wielkiej Brytanii z myślą o rolnictwie. Dziś oleje i środki smarne Silkolene są oferowane w ponad 50 państwach. Korzystają z nich żużlowcy (np. Danny King czy Linus Sundström), zawodnicy torowi (np. Shane Byrne z British Superbikes) i uczestnicy wyścigów drogowych (np. Paul Hickman – Isle of Man TT czy Glenn Irwin – North West 200).

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij