[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Fuchs Silkolene z Peugeotem

Fuchs Silkolene - znany producent środków smarnych do jednośladów - nawiązał współpracę z polskim importerem skuterów Peugeot.

FUCHS SILKOLENE angażuje się w promowanie różnych dyscyplin motorsportu – od żużla po wyścigi torowe.

W ramach współpracy środki smarne Fuchs Silkolene będą stosowane do napraw i przeglądów skuterów Peugeotów. To dobra wiadomość dla użytkowników francuskich skuterów, bo produkty Fuchs Silkolene to najwyższa półka.

W ofercie Fuchs Silkolene znajdziesz całą game produktów dedykowanych skuterom: od olejów silnikowych zarówno do dwu- jak i do czterosuwów, poprzez oleje przekładniowe, a na olejach do zawieszeń kończąc. Oprócz tego nie brak tu środków do pielęgnacji i konserwacji jednośladu.

Jesteś ciekawy jak jeżdżą skutery Peugeota? Oto nasze testy:

Czy wiedziałeś, że historia marki Silkolene sięga 1908 roku? Założył ją William Dalton z hrabstwa Derbyshire w Wielkiej Brytanii z myślą o rolnictwie. Dziś oleje i środki smarne Silkolene są oferowane w ponad 50 państwach. Korzystają z nich żużlowcy (np. Danny King czy Linus Sundström), zawodnicy torowi (np. Shane Byrne z British Superbikes) i uczestnicy wyścigów drogowych (np. Paul Hickman – Isle of Man TT czy Glenn Irwin – North West 200).

zobacz galerię

Zobacz również:
Ministerstwo Cyfryzacji rozpoczęło prace nad nowelizacją rozporządzenia w sprawie zakresu danych udostępnianych z centralnej ewidencji pojazdów. Poczynając od kwietnia 2020 roku, będziesz mógł sprawdzić przebieg każdego pojazdu w internetowej bazie, na stronie historiapojazdu.gov.pl. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij