[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Fundacja Marco Simoncellego

Pomysł stworzenia fundacji Marco Simoncellego wyszedł od menadżera Carlo Pernata, który zaraz po tragicznych wydarzeniach z października zastanawiał się jak uczcić pamięć o SuperSicu. Idea spodobała się rodzicom i bliskim Marco i tak oto fundacja ruszy 20 stycznia.

Mimo że fundacja istnieje już dziś i można zostać jej członkiem (miejsce w fundacji kosztuje 30 Euro rocznie), oficjalne otwarcie odbędzie się podczas eventu z okazji urodzin Marco 20 stycznia.

REKLAMA

Impreza Happy Birthday Sic będąca uczczeniem pamięci Marco w dzień jego 25 urodzin odbędzie się właśnie 20 stycznia 2012 w Rimini. Będzie to również okazja by otworzyć fundację i zebrać pierwsze fundusze (uczestnictwo w imprezie będzie kosztować 15 do 20 Euro). Fundacją kierować będzie mama Marco - Rosella, a w zarządzie zasiadać będzie ciotka Marco - Angela i Dr. Arnaldo Cappellini. Współpracować z fundacją będą menadżer Marco - Carlo Pernat, siostra Martina i partnerka Kate, a także współautor biografii Marco Paolo Beltramo. Strona fundacji to www.MarcoSimoncelliFondazione.it .


Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij