[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Fundacja Marco Simoncellego

Pomysł stworzenia fundacji Marco Simoncellego wyszedł od menadżera Carlo Pernata, który zaraz po tragicznych wydarzeniach z października zastanawiał się jak uczcić pamięć o SuperSicu. Idea spodobała się rodzicom i bliskim Marco i tak oto fundacja ruszy 20 stycznia.

Mimo że fundacja istnieje już dziś i można zostać jej członkiem (miejsce w fundacji kosztuje 30 Euro rocznie), oficjalne otwarcie odbędzie się podczas eventu z okazji urodzin Marco 20 stycznia.

Impreza Happy Birthday Sic będąca uczczeniem pamięci Marco w dzień jego 25 urodzin odbędzie się właśnie 20 stycznia 2012 w Rimini. Będzie to również okazja by otworzyć fundację i zebrać pierwsze fundusze (uczestnictwo w imprezie będzie kosztować 15 do 20 Euro). Fundacją kierować będzie mama Marco - Rosella, a w zarządzie zasiadać będzie ciotka Marco - Angela i Dr. Arnaldo Cappellini. Współpracować z fundacją będą menadżer Marco - Carlo Pernat, siostra Martina i partnerka Kate, a także współautor biografii Marco Paolo Beltramo. Strona fundacji to www.MarcoSimoncelliFondazione.it .


Zobacz również:
Oto AMB 001 – efekt kooperacji dwóch legendarnych brytyjskich marek – Aston Martin i Brough Superior. Prototypowy motocykl właśnie odbył pierwsze testy na jednym z francuskich torów. Powstanie tylko… sto egzemplarzy tego wyjątkowego motocykla.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA