GRANDys duo zaprasza na treningi

Koniec roku to doskonały moment na zaplanowanie przyszłorocznych wyjazdów, dlatego już teraz GRANDys duo Promotion i zespół Suzuki GRANDys duo pragną zaprosić wszystkich motocyklistów na początek kwietnia na treningi doskonalenia jazdy na torze Slovakiaring.

Zajęcia odbędą się 3 i 4 kwietnia na torze Slovakiaring. Do końca 2012 roku można skorzystać z promocyjnej ceny 900 PLN za dwa dni jazdy. Podczas imprezy będzie możliwość wynajęcia boksu (800PLN za dwa dni) oraz prowadzony będzie profesjonalny pomiar czasu (opłata za kostkę 60 PLN za dzień).

Tradycyjnie uczestnicy będą podzieleni na trzy grupy. Najszybsza A przeznaczona jest dla zawodników z licencją A lub B, którzy na torze Slovakiaring pokonują jedno okrążenie w czasie nie dłuższym niż 2 minuty 25 sekund. Grupa B to początkujący, zawodnicy bez licencji lub z licencją B i czasem okrążenia Slovakiaring pomiędzy 2:25 a 2:45 min. Grupa C przeznaczona jest dla amatorów prowadzonych przez naszych instruktorów, lub jeżdżący samemu, których czas okrążenia Slovakiaring wynosi powyżej 2:45.

Następnego dnia po treningach, na torze Slovakiaring odbędzie się pierwsza runda Alpe Adria 2013. Dzięki temu szybsi zawodnicy będą mogli wystartować w tych zawodach dobrze przygotowani, a początkujący obejrzeć na żywo zmagania najlepszych zawodników z tej części Europy. W środę, 3 kwietnia wieczorem uczestnicy zajęć będą mogli spotkać się z zawodnikami Suzuki GRANDys duo i dowiedzieć się więcej o tajnikach jazdy na torze oraz poznać plany zespołu na sezon 2013. W czwartek, 4 kwietnia odbędą się biegi kontrolne dla każdej z grup oraz dodatkowy wyścig dla posiadaczy motocykli Suzuki. Więcej informacji na temat imprezy oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie www.grandysduo.com.


REKLAMA