GS Challenge Tour na Kaszubach

Po emocjonującej rywalizacji w Częstochowie, już 12 czerwca GS Challenge Tour zawita do północnej części Polski.

Już 12 czerwca BMW Motorrad Polska przygotowało specjalne wydarzenie dla wszystkich spragnionych motocyklowej przygody, rywalizacji i adrenaliny!

GS Challenge Tour na Kaszubach to jednodniowa, emocjonująca impreza dla miłośników motocykli BMW GS, szutrowej jazdy i całodziennej zabawy! Na bajecznych Kaszubach, z dala od cywilizacji, czeka do pokonania aż 180 km szutrowych tras ze specjalnymi odcinkami i wyzwaniami. Zew przygody podkręcą niesamowite okoliczności przyrody i kaszubski klimat - liczne jeziora, dzika natura, rozległe równiny, pagórkowate tereny, wzgórza morenowe i nierównomierne lasy. Na miejscu przewidziany jest także klimatyczny lunch -  składający się z lokalnej, sprawdzonej i smacznej kuchni polowej! Miejscem startu oraz bazą wypadową jest atrakcyjny hotel "KISTON". Impreza rozpoczyna się o 10:00, a jej zwieńczeniem jest wręczenie atrakcyjnych nagród!

GS Challenge Tour to najlepsza okazja do przetestowania nowego modelu BMW GS, swoich umiejętności, maksymalnego wyjeżdżenia się, a jednocześnie całodziennej zabawy i rywalizacji, wśród miłośników motocyklowej jazdy - w niezwykle atrakcyjnym regionie Kaszub!  Będzie dużo emocji, kurzu i zabawy! Nie może Was tam zabraknąć! Widzimy się 12 czerwca!

 

Wszelkie szczegóły oraz formularz rezerwacyjny znajdziesz na stronie ADV Poland:

https://advpoland.pl/wyjazdy/m,gs-challenge-kaszuby/impreza-w-skrocie

 

 

 

Zobacz również:
Znana i lubiana Suzuki Moto Szkoła powraca do kalendarza imprez motocyklowych 2021. To już piętnasta edycja. Zapisy ruszyły!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA