Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

GS Trophy 2012 już za miesiąc!

GS Trophy (wcześniej BMW GS MOTOCYKL CHALLENGE) to impreza dla miłośników taplania się w błotku, rajdów po poligonie i sprawdzania granicy swoich możliwości. Najbliższa edycja już w ostatni weekend sierpnia.

BMW po raz kolejny szykuje superimprezkę. GS Trophy odbędzie się już 24-26 sierpnia 2012. Dla tych, którzy brali udział w GS Trophy w zeszłym roku miejsce tegorocznych zmagań i baza będą znajome. Tak, to ta sama wyspa Sołtysia, na której GS Trophy obozowało w zeszłym roku.

Trasa GS Trophy po raz kolejny prowadzić będzie przez mniej lub bardziej trudne tereny Poligonu Drawskiego - atrakcji więc nie zabraknie. Wszyscy chętni na zapisanie się na imprezę niech się pośpieszą bo ilość miejsc jest ograniczona. Wszystkie informacje na temat bazy, harmonogramu i warunków uczestnictwa znajdziecie na stronie www.gstrophy.pl

A tak było na GS Trophy 2011:

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij