[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

GS Trophy 2016 już blisko

BMW Motorrad GS Trophy 2016 na azjatyckich bezdrożach zbliża się wielkimi krokami. Motocykle już tam są.

Piąta edycja światowego GS Trophy startuje już 28 lutego. To piąta edycja GS Trophy. Motocykliści z całego świata będą rywalizować na bezdrożach Tajlandii o tytuł najlepszych. Motocykle: 114 sztuk R1200 GS-ów, które wyruszyły do Tajlandii z portu w Hamburgu już powinny być na miejscu. Tak jak w poprzednich dwóch edycjach w rywalizacji pojawią się też reprezentanci Polski: Robert Figurski i Zbigniew Tarnawski w jednej grupie z Czechem Janem Zlabkiem reprezentują Centralno-wschodnią Europę. Do grupy dołączy też dziennikarz motocyklowy Andrzej "Simpson" Drzymulski z redakcji Świata Motocykli. Trzymamy kciuki za naszą ekipę i życzymy im powodzenia. Start imprezy już za 18 dni!

W poprzedniej edycji GS Trophy rozgrywanej w Kanadzie triumfowała właśnie ekipa CEEU (Central East Europe) z Polakami w składzie.

Imprezie patronuje MOTOCYKL.

zobacz galerię

Zobacz również:
Nowa Zakopianka (droga ekspresowa S7) coraz bliżej. Zakończono drążenie drugiej nitki najdłuższego w Polsce tunelu, który prowadzi przez masyw Małego Lubonia.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA