Gadżety fana motocykli BMW Motorrad

Lubisz klasyczne maszyny BMW lub nowe z serii Heritage? Oto pakiet gadżetów i akcesoriów codziennego użytku w sam raz dla ciebie. Teraz możesz mieć swoje BMW zawsze przy sobie.

gadżety fana BMW Motorrad BMW Motorrad
Zestaw gadżetów fana BMW Motorrad

Gadżety BMW

Jeśli twoje serducho pracuje w rytmie dwucylindrowego boksera, a w twoim garażu stoi retro lub klasyczny motocykl BMW, teraz możesz pokazać miłość i pasję do maszyn spod znaku niebiesko-białej szachownicy nie tylko podczas jazdy. BMW właśnie stworzyło pakiet klasycznych, stylowych gadżetów do codziennego użytku w stylu #SoulFuel, które dumnie zaprezentują twoje zainteresowania innym, a przy tym są starannie wykonane i po prostu praktyczne. To też genialny pomysł na prezent dla prawdziwego fana BMW Motorrad.

#SoulFuel zawsze przy sobie

gadżety i akcesoria BMW Motorrad to świetny pomysł na prezent dla motocyklisty

Pakiet składa się z 9 gadżetów, które przydadzą się na co dzień w domu i nie tylko. Do stylowego skórzanego breloka możesz zapiąć klucze od domu, a skórzany portfel z łańcuszkiem i z wypalonym motywem silnika typu bokser pomieści karty bankowe. Podobno prawdziwy mężczyzna zawsze powinien umieć wzniecić ogień, więc i tu nie mogło zabraknąć ładnej benzynowej zapalniczki z wygrawerowanym logo. Jeśli wolisz bardziej dyskretne gadżety spodoba ci się skórzana bransoleta, lub klamra do paska ze specjalnym motywem BMW Motorrad – do wyboru są aż dwie. Praktyczny otwieracz do butelek z funkcją łyżki do butów przyda się gdy zechcesz skosztować schłodzonego złotego trunku. Coś mocniejszego zawsze możesz mieć przy sobie, dzięki obszytej skórą eleganckiej piersiówce. Wśród gadżetów znajdziesz nawet tak przydatny drobiazg jak zestaw do pielęgnacji paznokci w stylowym, skórzanym etui z logo BMW, w sam raz do kosmetyczki na bliższe i dalekie wyprawy.

Każdy z tych gadżetów możesz kupić oczywiście osobno i znajdziesz je w dealerstwach BMW Motorrad. Jeśli więc chcesz podzielić się z innymi swoją miłością do maszyn BMW Motorrad wybierz coś dla siebie.

gadżety BMW Motrrad - portfelBMW Motorrad
gadżety BMW Motrrad - portfel
gadżety BMW Motrrad - klamra do paskaBMW Motorrad
gadżety BMW Motrrad - klamra do paska
gadżety BMW Motrrad - zapalniczka benzynowaBMW Motorrad
gadżety BMW Motrrad - zapalniczka benzynowa
gadżety BMW Motrrad - bransoletaBMW Motorrad
gadżety BMW Motrrad - bransoleta

Zestaw gadżetów fana BMW Motorrad zawiera:

  • skórzany portfel na łańcuchu
  • zapalniczka benzynowa
  • 2x klamra do paska
  • piersiówka
  • łyżka do butów z otwieraczem do piwa
  • brelok do kluczy
  • skórzana bransoletka
  • zestaw do pielęgnacji paznokci w stylowym etui

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ