"Garaż BMW" - odbierz swój wymarzony motocykl od ręki

Przymierzasz się do zakupu motocykla BMW? Nowa usługa "Garaż BMW" powstała, żeby ułatwić Ci zakupy i przyspieszyć odbiór wymarzonego jednośladu. Przecież w sezonie liczy się każdy dzień!

Wygląda na to, że ludzie BMW ani nie śpią, ani nie jeżdżą na wakacje, tylko myślą o tym jak ułatwić życie motocyklistom. Polski importer BMW Motorrad Polska uruchomił nową usługę - www.garazbmw.pl

Na tej witrynie znajdziesz gotowe do odbioru motocykle (zarówno nowe, jak i używane).
UWAGA! Wbrew pozorom nie jest to żadna oferta wyprzedażowa aktualnego, czy poprzedniego rocznika. Nic z tych rzeczy. Strona "Garaż BMW" będzie działać przez cały rok, a dealerzy będą zamieszczać tam oferty swoich motocykli na bieżąco.

Nowa usługa "Garaż BMW" - o co chodzi?

Nowa usługa - garaż BMW BMW

Po co stworzono www.garazbmw.pl? Już wyjaśniamy: załóżmy, że chcesz kupić motocykl BMW S 1000 RR. W tym celu odwiedzasz swojego lokalnego dealera w Warszawie, ale na miejscu okazuje się, że nie odpowiada Ci specyfikacja (np. kolor) pojazdu, który fizycznie stoi w salonie. Oczywiście możesz skonfigurować swój wymarzony motocykl od nowa, ale wtedy będziesz musiał na niego poczekać np. kilka tygodni, a w trakcie sezonu jest to dla Ciebie nie do przyjęcia - chcesz go mieć jak najszybciej, a najlepiej od ręki.

Co możesz zrobić? Odwiedzasz stronę www.garazbmw.pl i sprawdzasz czy i gdzie w Polsce jest dostępny taki motocykl jaki Cię interesuje.

Masz do dyspozycji sporo filtrów, które pozwolą na sprecyzowanie Twoich oczekiwań, co z kolei  poprawi trafność rezultatów wyszukiwania. Z rozsuwanego menu możesz wybrać konkretny model motocykla, rok jego produkcji oraz dealera, który Cię interesuje lub jest zlokalizowany w pobliżu miejsca Twojego zamieszkania.

Na tym nie koniec - jeśli szukasz motocykla używanego możesz określić przebieg oraz zakres ceny. A nawet szukać konkretnej maszyny po numerze nadwozia (VIN).

Dzięki usłudze www.garazbmw.pl i wyszukiwaniu bez wstawania z fotela nie zmarnujesz czasu z telefonem przy uchu, a w ciągu kilku sekund dowiesz się czy i u którego dealera znajduje się motocykl Twoich marzeń. Proste! Na stronie są wystawione wszystkie motocykle z całej polskiej sieci dealerskiej.

Równie ważne jest to, że wszystkie motocykle wystawiane na www.garazbmw.pl pochodzą od oficjalnych dealerów BMW Motorrad, więc nie kupujesz kota w worku. Dostajesz identyczny pakiet korzyści z pełną gwarancją, tak jakbyś kupił maszynę u swojego lokalnego dealera.

To nie wszystko! Przy każdym wystawionym motocyklu oprócz podstawowych danych technicznych, koloru czy przebiegu znajdziesz informacje na temat wyposażenia oraz namiary na dealera (nr telefonu oraz maila do konkretnego sprzedawcy).

W przypadku motocykli używanych może Ci się przydać data pierwszej rejestracji oraz numer VIN.

"Garaż BMW" - finansowanie

Nie chcesz kupować motocykla za gotówkę? W usłudze www.garazbmw.pl wybierzesz dogodne finansowanie. Za pomocą suwaków możesz ustawić wysokość opłaty wstępnej, długość trwania umowy i wartość końcową. System automatycznie, w ciągu kilku sekund wyliczy wysokość raty leasingowej wg zadanych kryteriów.

Każdą ofertę z www.garazbmw.pl jednym kliknięciem ściągniesz na dysk w formie PDF-a.

Takiej platformy w Polsce jeszcze nie ma! Poszukujesz motocykla, a interesuje Cię odbiór od ręki? Sprawdź www.garazbmw.pl

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA