Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Gas Gas bankrutuje!

Hiszpański producent crossówek, enduro i trialówek właśnie zgłosił bankructwo w Hiszpańskim urzędzie skarbowym. To koniec Gas Gasa?

Hiszpański Gas Gas znany z produkcji crossówek, enduro i motocykli trialowych już od zeszłego roku zgłaszał poważne problemy finansowe. W nadziei, że inwestorzy ostatecznie się dogadają i wyrównają 30-milionowy dług firmy firma długo nie zawieszała działalności i w przeciągu ostatniego roku powstało niemal 9000 pojazdów. Inwestorzy i udziałowcy jednak nie podali sobie ręki i Gas Gas, który w ubiegłym roku przejął również hiszpańską Ossę z tych samych powodów musiał ogłosić upadłość. Nie wiadomo jeszcze, czy to koniec tej znanej marki, czy być może znajdzie się ktoś kto odkupi markę i tchnie w nią nowe życie. Bardziej prawdopodobny scenariusz to przejęcie fabryki w Hiszpanii przez inną markę i rozpoczęcie produkcji własnych motocykli. Pierwsze plotki mówią o tym, że być może w Hiszpanii ruszy linia produkcyjna Husqvarny lub KTM-a, ale jest zdecydowanie za wcześnie by w to wierzyć.

zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE