REKLAMA

Gitara Toselanda

James Toseland nie może zaliczyć tego sezonu do zbyt udanych. W WSBK konkurencja jest za mocna i do lidera Maxa Biaggiego traci ogromną ilość punktów bez jakichkolwiek szans na ugranie czegoś większego. A skoro już jesteśmy przy graniu, Yamaha postanowiła przygotować nie lada gratkę dla umuzykalnionych fanów motocykli.

Gitara w malowaniu a'la Sterilgarda Yamaha WSBK James Toseland #52 Edition będzie już niedługo dostępna w sklepach muzycznych. Jest to model RGX A2 JT gdzie ostatnie dwie literki to własnie inicjały Jamesa Toselanda. No i gitara, lub jak kto woli "gra muzyka" tylko nie wiadomo czy przypadkiem pan JT w przyszłym sezonie wciąż będzie jeździł w teamie Sterilgardy. Pojawiają się bowiem plotki, że po tak słabym sezonie dla Yamahy Toseland przesiądzie się na Hondę Ten Kate. Szkoda, że Yamaha nie postanowiła stworzyć wersji Rossi lub Lorenzo, bo wtedy na pewno udałoby się sporo na tym zarobić. Chyba nawet Spies byłby lepszy wyborem.

Zobacz również:
Dostałeś mandat niesłusznie? Sam będziesz musiał to udowodnić przed sądem. Posłowie Zjednoczonej Prawicy planują odebrać nam konstytucyjne prawa. Jakie konsekwencje poniesiemy w praktyce?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA