Głodny motocyklowych wrażeń? Rozpocznij sezon z Triumphem!

Jest tylko jeden sposób, by rozpocząć sezon 2021 jak należy – Karkonosze Ride Event 2021 z marką Triumph Motorcycles, gdzie pośmigasz najpiękniejszymi trasami Kotliny Kłodzkiej i Kotliny Jeleniogórskiej.

triumph tiger Triumph

Triumph Polska ma przyjemność zaprosić na otwierającą sezon imprezę. W przepięknych okolicznościach przyrody, na krętych trasach szosowych i szutrowych, spotkamy się na przełomie kwietnia i maja.

W długi majowy weekend (30 kwietnia – 03 maja) odbędzie się Karkonosze Ride Event. Na uczestników imprezy czekają aż 4 dni atrakcji, trasy, przewodnicy, czterogodzinne szkolenie offroadowe przygotowane we współpracy ze szkołą Proenduro.pl, jednodniowy rajd i jazdy testowe najnowszymi modelami marki Triumph. Mało? Oczywiście w cenie jest także nocleg i wyżywienie!

Karkonosze Ride Event – co trzeba wiedzieć?

Impreza startuje w piątek 30 kwietnia w miejscowości Bolków koło Jeleniej Góry. Dostępne są miejsca w trzech grupach: GT (szosowa), RALLY (lekki offroad), RALLY PRO (nieco cięższy offroad). Każda grupa posiada przewodnika i wcześniej przygotowane trasy.

Bazą noclegową będzie przytulna Villa Elizabeth, w samym centrum tej urokliwej, XIII-wiecznej miejscowości. Hotel i jego obłożenie przygotowane będą z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

Termin imprezy: 29.04-03.05.2021
Miejsce: Bolków, Dolny Śląsk
Ilość uczestników: ograniczona!

W cenie imprezy zawarte są:

 • 3x nocleg (miejsce w pokoju 2- lub 3-osobowym, pokoje bardzo przestronne, pojedyncze łóżka, wysoki standard);
 • 3x śniadania;
 • 3x obiadokolacja;
 • 4x lunch w ciągu dnia;
 • przygotowane trasy + GPX;
 • przewodnik dla każdej z grup;
 • bus techniczny;
 • jazdy testowe nowymi modelami Triumph.

W cenie imprezy nie ma wynajmu motocykla.

Grupy - co trzeba wiedzieć?

Grupy dostosowane są do waszych potrzeb, tak żeby każdy kilometr był przyjemnością. Grupa GT zobaczy najciekawsze zakątki Kotliny Kłodzkiej i Kotliny Jeleniogórskiej. Mniej znane, kręte boczne drogi i przepiękne widoki. Grupa GT przeznaczona jest dla użytkowników motocykli szosowych.

W grupie Rally wybierzemy się na podbój najciekawszych dróg szutrowych regionu, przeplatanych bocznymi drogami asfaltowymi gorszej jakości. Grupa Rally to prawdziwe adventure, dla uczestników o dowolnym poziomie umiejętności - także na oponach 50/50.

Rally Pro pokona dziennie więcej kilometrów, w cięższym terenie. Nadal jednak celem wyjazdu jest miłe spędzenie czasu, więc zadbamy o odpowiedni stosunek trudności do zabawy. W grupie Rally Pro wymagane są opony offroadowe, które posiadają bieżnik pozwalający na jazdę w terenie.

Dodatkową atrakcją dla grup Rally i Rally Pro jest 4-godzinne szkolenie offroadowe prowadzone przez ekipę Proenduro.pl.

GRUPA GT

 • Typ podłoża: 100% asfalt
 • Średnia dzienna: ok. 300 km
 • Trudność: Niska

GRUPA RALLY

 • Typ podłoża: 50% asfalt, 50% offroad
 • Średnia dzienna: ok. 200 km
 • Trudność: Niska

GRUPA RALLY PRO

 • Typ podłoża: 30% asfalt, 70% offroad
 • Średnia dzienna: ok. 200-250 km
 • Trudność: Średnia
 • Wymagane opony min. 50/50! (typu Pirelli Scorpion Trail STR)

Co ciekawego będzie się działo?

Piątek - 30.04.2021

W piątek przed południem spotykamy się na rejestracji i odprawie bezpieczeństwa. To wtedy podzieleni zostaniecie na grupy i zapoznacie się ze swoimi przewodnikami. Grupy Rally i Rally Pro pojadą na specjalnie na tą okazję przygotowane szkolenie Proenduro.pl. GT wraz z przewodnikiem wyruszy na pierwszą, zapoznawczą trasę po lokalnych, krętych drogach. W ciągu dnia wspólnie spotkamy się na lunchu.

Atrakcje na motocyklach skończą się około godziny 17:00. Od 19:00 integrujemy się przy pysznej obiadokolacji!

Sobota - 01.05.2021

Sobota to dzień wycieczkowy. W swoich grupach każdy wyruszy na wcześniej przygotowane trasy. Na motocyklach spędzimy około 6. godzin. Każda grupa będzie posiadała doświadczonego, lokalnego przewodnika. Na trasie zjemy lunch i, tak jak dzień wcześniej, w okolicach godziny 17:00 wrócimy do hotelu. Wieczór to kolejna okazja na wspólny posiłek i miłe spędzenie czasu!

Niedziela - 02.05.2021

W niedzielę plan jest jeden - rajdowa zabawa! Każdy z uczestników dostanie profesjonalny roadbook** (spokojnie, przystępny także dla osób nie mających doświadczenia) i wyruszy w malowniczą trasę. Nasz niedzielny rajd nie jest na czas: można rozszyfrowywać roadbook w samemu, w zespołach a nawet pojechać z przewodnikiem. Po drodze atrakcje, piękne widoki i wspólne ognisko.

Wieczorem: wspólna obiadokolacja i obowiązkowo omówienie wrażeń z rajdowej “rywalizacji”.

Poniedziałek - 03.05.2021

Na koniec niespodzianka: dla ochotników cały dzień testów najnowszych modeli motocykli marki Triumph. Oczywiście także na przygotowanych trasach. Imprezę kończymy w okolicach godziny 14:00 wspólnym posiłkiem.

Nie czekaj! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zapisz się jeszcze dziś!. Harmonogram może ulec zmianie. Roadbook przygotowany będzie w formie elektronicznej lub papierowej, aplikacja do pobrania na telefon.

CENA: 1790 zł

Przelewu należy dokonać na konto:
Evolution Marek Drej
Nr konta ING Bank Śląski: 45 1050 1575 1000 0090 9090 0045
W tytule proszę podać:
Karkonosze Ride Event 2021
Imię i Nazwisko
Grupę : GT, Rally lub Rally Pro

Zgłoszenia proszę kierować:
[email protected]
tel: 784 328 666

Zobacz również:
Już od najbliższego weekendu 16-17.04 przez trzy najbliższe tygodnie sieć sklepów z motocyklami, odzieżą i akcesoriami M&M Motocykle organizuje dni otwarte w swoich warszawskich lokalizacjach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA