Głupie ploty o wielkich mistrzach

Ostatni tydzień w MotoGP oprócz kolejnego zwycięstwa Stonera i najlepszego wyniku w tym sezonie Valentino Rossiego, jakkolwiek by to nie brzmiało przyniósł jeszcze paskudne ploty. Ktoś upodobał sobie temat zakończenia kariery i sieje ferment na padoku.

Pierwsza plota puszczona przez hiszpański magazyn Solo Moto dotyczyła zakończenia kariery Caseya Stonera pa zakończeniu tego sezonu. Stoner na szczęście nie pozostawił żadnych wątpliwości i totalnie wyśmiał tą pogłoskę mówiąc, że dopóki będzie odczuwał przyjemność ze ścigania się nie zrezygnuje. Powodem tak wczesnego odejścia 26-letniego Australijczyka miała być potrzeba spędzanie większej ilości czasu z rodziną. Nie od dziś jednak wiadomo, że z reguły żona Adriana towarzyszy Caseyowi podczas każdej rundy MotoGP. W tym sezonie sytuacja się zmieniła bo Adriana urodziła Caseyowi córkę Alessandrę. Dopóki ta nie podrośnie Adriana musi się nią opiekować jednak nie mamy żadnych wątpliwości, że kiedy panna Stoner podrośnie, również będzie towarzyszyć ojcu na padoku.

Drugą ofiarą plotek o zakończeniu kariery wyścigowej jest Valentino Rossi, który przez ostatnie kilka misięcy nie nadąża z dementowaniem powstających na jego temat pogłosek. Tym razem powodem mają być słabe wyniki i trudności  we współpracy z Ducati, które doprowadziły Rossiego to frustracji. Krótko mówiąc według Daily Telegraph Rossiemu brakuje motywacji. Valentino jednak również nie pozostawił żadnych złudzeń niszcząc plotkę na swoim profilu na twitterze i podczas audycji w Radio DJ. "Co roku słyszę od kogoś że kończę karierę, w lecie dowiaduję się, że zostanę ojcem albo, że przechodzę do Ferrari". Zapytany o komentarze po wyścigu w Katarze powiedział, że zrobił to po to żeby wstrząsnąć Dukati i zmobilizować ich do jeszcze cięższej pracy. Jak widać wszyscy dookoła kończą karierę. Szkoda tylko, że sami nic o tym nie wiedzą...

Zobacz również:
REKLAMA