[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Gmoto.pl świętuje 10 urodziny!

Sklep internetowy Gmoto.pl w czerwcu obchodził będzie dziesiąte urodziny. Sklep jest jednym z liderów rynku części zamiennych i akcesoriów dla motocykli, skuterów i pojazdów ATV.

Łańcucka firma Gmoto.pl powstała w 2009 roku. Początkowo mieściła się w niewielkim pokoju i oferowała jedynie części do kilku motocykli zabytkowych. Obecnie jej siedziba to osobny budynek ze sklepem stacjonarnym, serwisem i magazynem, który w tym roku czterokrotnie powiększył swoją powierzchnię (łącznie do ponad 2000m2). Dziś sklep oferuje ponad 93 000 części i akcesoriów do motocykli przeszło 100 producentów!

Mało tego, w rankingu portalu Opineo.pl za rok 2018, sklep Gmoto.pl triumfował nie tylko w kategorii sklepów motocyklowych, ale i motoryzacyjnych w ogóle. Zdobywając prawie 11 punktów, przy niecałych 7 punktach zdobytych przez wicelidera rankingu.

Dlatego też, w okazji urodzin sklep planuje specjalną promocje dla klientów. Przez cały czerwiec otrzymają oni 10 procent rabatu na cały asortyment, po podaniu kodu rabatowego: 10LAT.

Zobacz na Gmoto.pl

REKLAMA

 

zobacz galerię

Zobacz również:
27 lipca zrobiliśmy to po raz pierwszy - szkolenie Motocykl Action Team tylko dla pań. Zobacz co działo się, gdy na Torze Modlin rządziła płeć piękna.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij