GoPro HERO3 już jest!

Choć od premiery GoPro HERO2 minęło zaledwie kilka miesięcy fani kręcenia filmów ze swoich wyczynów mogą zamienić ją na najnowsze HERO3 HD.

HERO3 dostępne będzie w trzech wersjach: najuboższej White Edition, Średniej Silver Edition i najbardziej wypasionej Black Edition. O ile wersja White jest jedynie nieco ulepszoną wersją HERO2 (ma między innymi wbudowany modem WiFi), a Silver ma lepszy aparat fotograficzny niż white, o tyle Black Edition to już majstersztyk.

HERO3 Black Edition to kamerka nowej generacji. Nagrywa już w najnowszym formacie o rozdzielczości 4kp (12 kl/s), ma 12 Mpix aparat foto, modem WiFi z pilotem, poprawioną optykę (lepsza ostrość, mniejsze szumy i zniekształcenia możliwość robienia serii 30 fotek na sekundę), nowy system audio i jest o 1/4 lżejsza i 1/3 mniejsza niż HERO2. Te danie nie dają pełnego obrazu tego co ta kamera potrafi natomiast film promocyjny już tak:) Oprócz tego oczywiście robi filmy w zwolnionym tempie, także time-lapse, a niższe rozdzielczości HD pstrykają filmy nawet do 120 klatek na sekundę. Nasze kontakty donoszą że w USA ta kamera kosztuje 399 dolców natomiast w Polsce cena będzie wynosić 1899 zł. Więcej info na www.gopro.com i www.freeway.com.pl

Oto film promujący HERO3:


REKLAMA