Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

GoPro HERO3 już jest!

Choć od premiery GoPro HERO2 minęło zaledwie kilka miesięcy fani kręcenia filmów ze swoich wyczynów mogą zamienić ją na najnowsze HERO3 HD.

HERO3 dostępne będzie w trzech wersjach: najuboższej White Edition, Średniej Silver Edition i najbardziej wypasionej Black Edition. O ile wersja White jest jedynie nieco ulepszoną wersją HERO2 (ma między innymi wbudowany modem WiFi), a Silver ma lepszy aparat fotograficzny niż white, o tyle Black Edition to już majstersztyk.

HERO3 Black Edition to kamerka nowej generacji. Nagrywa już w najnowszym formacie o rozdzielczości 4kp (12 kl/s), ma 12 Mpix aparat foto, modem WiFi z pilotem, poprawioną optykę (lepsza ostrość, mniejsze szumy i zniekształcenia możliwość robienia serii 30 fotek na sekundę), nowy system audio i jest o 1/4 lżejsza i 1/3 mniejsza niż HERO2. Te danie nie dają pełnego obrazu tego co ta kamera potrafi natomiast film promocyjny już tak:) Oprócz tego oczywiście robi filmy w zwolnionym tempie, także time-lapse, a niższe rozdzielczości HD pstrykają filmy nawet do 120 klatek na sekundę. Nasze kontakty donoszą że w USA ta kamera kosztuje 399 dolców natomiast w Polsce cena będzie wynosić 1899 zł. Więcej info na www.gopro.com i www.freeway.com.pl

Oto film promujący HERO3:


Zobacz również:
Hyosung Exiv 250 to nowa, lekka i łatwa w prowadzeniu maszyna, która na wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij