Goclever Rider 350

Rynek nawigacji motocyklowych ciągle rośnie. Właśnie powiększył się o Goclever RIDER 350.

Goclever Rider 350 to GPS o przekątnej ekranu 3,5". Nawigacja jest dostępna w wersji PL (z mapą Polski) oraz FE (dodatkowo z mapami 41 krajów Europy). Wyposażono ją w  procesor Centrality Atlas IV Dual Core 500MHz, transmiter FM oraz słuchawkę FM, instalowaną wewnątrz kasku. Obsługa nawigacji jest możliwa w rękawicach motocyklowych, a dzięki wodoszczelności można jej używać niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki znajdującemu się w zestawie uchwytowi, z urządzenia można korzystać również podczas podróży samochodem.

Nawigacja posiada funkcję asystenta pasa ruchu, która z wyprzedzeniem informuje o zbliżającej się konieczności wykonania manewru. Urządzenie dysponuje fotonawigacją GeoPix, pozwalającą na łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia z koordynatami geograficznymi. Dane można wprowadzić własnoręcznie lub skorzystać z gotowych, znajdujących się w internecie. Mapę wyposażono w tryb 3D z realistycznie odwzorowanymi, charakterystycznymi budynkami w większych miastach.

Nawigacja pomaga w zlokalizowaniu punktów POI, m.in.: restauracji, stacji benzynowych oraz hoteli. Dzięki synchronizacji ze stale aktualizowaną bazą POIplaza, użytkownik ma dostęp do setek tysięcy punktów użyteczności publicznej. Wyszukiwarka adresów i lokalizacji POI nie wymaga wpisania całej nazwy. Wystarczy kilka pierwszych liter miasta oraz ulicy. Dodatkowo błędy literowe są automatycznie korygowane – jest to najwygodniejsze i najszybsze dostępne na rynku rozwiązanie.

Nawigacja umożliwia zapisanie trasy, co pozwoli na późniejszą analizę prędkości i czasu przejazdu. Dane te można eksportować do formatu KML i otwierać je za pomocą aplikacji Google Earth.

Goclever RIDER 350 umili przerwę w podróży, służąc jako odtwarzacz plików multimedialnych, zdjęć lub jako czytnik e-booków.

Mapy oraz informacje o punktach użyteczności publicznej zostały oparte o najnowsze źródła kartograficzne TeleAtlas. W przypadku Polski aktualne dane pochodzą z eMapy (100% pokrycia).

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Elektryczny skuter BMW CE 04 to kolejny krok BMW Motorrad w stronę miejskiej elektromobilności. Z myślą o uzupełnieniu futurystycznych linii jednośladu zaprojektowano także kask Sao Paulo i kurtkę Tokyo Connect.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA