REKLAMA

Goclever Rider 350

Rynek nawigacji motocyklowych ciągle rośnie. Właśnie powiększył się o Goclever RIDER 350.

Goclever Rider 350 to GPS o przekątnej ekranu 3,5". Nawigacja jest dostępna w wersji PL (z mapą Polski) oraz FE (dodatkowo z mapami 41 krajów Europy). Wyposażono ją w  procesor Centrality Atlas IV Dual Core 500MHz, transmiter FM oraz słuchawkę FM, instalowaną wewnątrz kasku. Obsługa nawigacji jest możliwa w rękawicach motocyklowych, a dzięki wodoszczelności można jej używać niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki znajdującemu się w zestawie uchwytowi, z urządzenia można korzystać również podczas podróży samochodem.

Nawigacja posiada funkcję asystenta pasa ruchu, która z wyprzedzeniem informuje o zbliżającej się konieczności wykonania manewru. Urządzenie dysponuje fotonawigacją GeoPix, pozwalającą na łatwe dotarcie do miejsc, w których wykonano zdjęcia z koordynatami geograficznymi. Dane można wprowadzić własnoręcznie lub skorzystać z gotowych, znajdujących się w internecie. Mapę wyposażono w tryb 3D z realistycznie odwzorowanymi, charakterystycznymi budynkami w większych miastach.

Nawigacja pomaga w zlokalizowaniu punktów POI, m.in.: restauracji, stacji benzynowych oraz hoteli. Dzięki synchronizacji ze stale aktualizowaną bazą POIplaza, użytkownik ma dostęp do setek tysięcy punktów użyteczności publicznej. Wyszukiwarka adresów i lokalizacji POI nie wymaga wpisania całej nazwy. Wystarczy kilka pierwszych liter miasta oraz ulicy. Dodatkowo błędy literowe są automatycznie korygowane – jest to najwygodniejsze i najszybsze dostępne na rynku rozwiązanie.

Nawigacja umożliwia zapisanie trasy, co pozwoli na późniejszą analizę prędkości i czasu przejazdu. Dane te można eksportować do formatu KML i otwierać je za pomocą aplikacji Google Earth.

Goclever RIDER 350 umili przerwę w podróży, służąc jako odtwarzacz plików multimedialnych, zdjęć lub jako czytnik e-booków.

Mapy oraz informacje o punktach użyteczności publicznej zostały oparte o najnowsze źródła kartograficzne TeleAtlas. W przypadku Polski aktualne dane pochodzą z eMapy (100% pokrycia).

REKLAMA

REKLAMA

Zobacz również:
Mówisz dżinsy motocyklowe i oczami wyobraźni widzisz fajne spodnie uszyte z niebieskiego denimu, które dla zwiększenia bezpieczeństwa podszyte zostały grubą warstwą odpornego na przetarcia materiału (najczęściej kevlaru, włókien aramidowych lub im pochodnych) chroniącego nie tylko tyłek przed asfaltowym pilingiem.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA