Golf motocyklowy -nowa dyscyplina

Sporty motocyklowe zawsze kojarzyły nam się z wyścigami na torze, przepychankami i skokami w motocrossie, rajdem Dakar i akrobacjami w FMX-ie. Jak sie okazuje to nie wszystkie sporty jakie można wykonywać na lub za pomocą motocykla.

Niemcy i Francuzi lubią na przykład pokopać piłkę ujeżdżając motocrossowe maszynki. Rickie Fowler golfowy nowicjusz roku (PGA Tour Rookie of the Year) postanowił połączyć swój zawód z dawną pasją. Rickie był zawodnikiem motocrossowym i szło mu całkiem nieźle zanim zamienił swoje wyścigowe żelazo na dużo bardziej smukły i poręczny kawałek polerowanego pręta z łopatką o wartości zbliżonej do nowej Yamahy YZ450F w specyfikacji wyścigowej. Przeorane crossową oponą pole golfowe musiał później co prawda uprzątnąć, ale dołek zaliczony.


  Zobacz również:
"Pomarańczowa Kropka" to akcja organizowana przez władze Krakowa, we współpracy z dwoma innymi podmiotami. Celem miało być zapewnienie bezpieczeństwa motocyklistom poszkodowanym w wypadkach, ale coś nie wyszło – zdaniem pytanych przez nas ratowników medycznych promowane działania są bezcelowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA