Gollob odzyskuje czucie w nogach

Dobre wieści płyną ze szpitala w Bydgoszczy. Tomasz Gollob bardzo powoli wraca do sprawności po wypadku sprzed blisko miesiąca.

Tomek Gollob miał wypadek Sławomir Stachowiak

Tomasz Gollob bardzo powoli wraca do zdrowia po ciężkim wypadku na torze motocrossowym w Chełmie, który miał miejsce 22 kwietnia. Mistrz żużla i legenda polskiego motorsportu wciąż przebywa w szpitalu w Bydgoszczy, ale ostatnie badania i ćwiczenia wykazały, że wróciło czucie głębokie w nogach sportowca. To oznacza, że Gollob czuje dotyk i wyczuwa w jakim położeniu są jego nogi. Nie może jeszcze nimi ruszać, ale takie czucie oznacza, że rdzeń nie został całkowicie przerwany i jest szansa, że Tomek wróci do sprawności.

To oznacza oczywiście ogromne nakłady czasu i ciężkiej pracy podczas rehabilitacji, ale bardzo cieszy informacja, że pojawiło się światło w tunelu i Gollob może wygrać ten najważniejszy bieg w swoim życiu. Trzymamy kciuki za Tomga podobnie jak za Nicky'ego Haydena który zaledwie przedwczoraj uległ bardzo poważnemu wypadkowi i znajduje się w stanie krytycznym.

Zobacz również:
REKLAMA