Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
1.0

Gollob odzyskuje czucie w nogach

Dobre wieści płyną ze szpitala w Bydgoszczy. Tomasz Gollob bardzo powoli wraca do sprawności po wypadku sprzed blisko miesiąca.

Tomasz Gollob bardzo powoli wraca do zdrowia po ciężkim wypadku na torze motocrossowym w Chełmie, który miał miejsce 22 kwietnia. Mistrz żużla i legenda polskiego motorsportu wciąż przebywa w szpitalu w Bydgoszczy, ale ostatnie badania i ćwiczenia wykazały, że wróciło czucie głębokie w nogach sportowca. To oznacza, że Gollob czuje dotyk i wyczuwa w jakim położeniu są jego nogi. Nie może jeszcze nimi ruszać, ale takie czucie oznacza, że rdzeń nie został całkowicie przerwany i jest szansa, że Tomek wróci do sprawności.

To oznacza oczywiście ogromne nakłady czasu i ciężkiej pracy podczas rehabilitacji, ale bardzo cieszy informacja, że pojawiło się światło w tunelu i Gollob może wygrać ten najważniejszy bieg w swoim życiu. Trzymamy kciuki za Tomga podobnie jak za Nicky'ego Haydena który zaledwie przedwczoraj uległ bardzo poważnemu wypadkowi i znajduje się w stanie krytycznym.

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij