[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Google Maps: trasy dla motocykli!

W mapach Google wreszcie znajdziesz opcję dla motocyklistów. System dostosowuje trasę do sposobu jazdy na dwóch kółkach. Na razie tylko w Indiach, ale może już niebawem...

Google Maps wprowadza w Indiach nowy tryb planowania trasy przeznaczony dla jednośladów. Dotychczas były one dostępne dla samochodu, roweru, pieszo i publicznymi środkami transportu. Jednak nie spełniały one wymagań motocyklistów. Chyba każdy korzystał wtedy z trybu samochodowego, co nieco zaciemniało obraz. Przecież korki w przypadku motocykli są zdecydowanie mniejszym problemem. Dlatego cieszymy się, że ludzie z Google wreszcie wzięli pod uwagę również motocyklistów.

Jest też zła wiadomość - uaktualniona apka działa na razie w Indiach, gdzie jest więcej motocykli, niż samochodów. Ale jest nadzieja, że niebawem trafi również do Europy.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij