[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.2

Google Maps wprowadza tryb motocyklowy...

... ale póki co w Singapurze. Kiedy w końcu Europa doczeka się motocyklowej wersji Google Maps?

google maps dla motocykli

Google Maps wprowadza w Singapurze tryb planowania trasy przeznaczony dla motocykli. Dotychczas tryby uwzględniały pieszych, jazdę samochodem, rowerem oraz publiczne środki transportu (pociąg, autobus, tramwaj). Jednak żadna z tych opcji nie spełniała wymagań motocyklistów. W zastępstwie jesteśmy zmuszeni wybrać tryb dla samochodów. Działa on jednak nieco inaczej, bo w przypadku wykrycia dużego natężenia ruchu wytycza na mapach okrężną trasę. W efekcie tego jadąc motocyklem z nawigacją, zamiast zyskiwać czas często go tracimy.

Cieszymy się więc, że ekipa Google wzięła pod uwagę również motocyklistów. Ale póki co tylko tych z Azji (Indie i Singapur). W sumie to nic dziwnego, azjatyccy motocykliści zdecydowanie na to zasłużyli (w samych Indiach sprzedaje się rocznie prawie 17 000 000 motocykli). 

REKLAMA

Skoro tryb został wprowadzony tam, to istnieje duża szansa, że już niebawem pojawi się również w Europie. Byłoby świetnie!

Zobacz również:
Projekt powstał na zamówienie właścicielki KTM-a 530 EXC Supermoto, który zapragnął by jego sprzęt dokonał cudownej przemiany w Cafe racera. A że nie było pod ręką żadnego cudotwórcy w stylu "woda w wino" klientka zgłosiła się do Rolanda Sandsa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA