[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Gorąca Kawa? Nowe Z900RS

Premiera oldschool’owego Z900 RS odbędzie się 25 października na targach w Tokio. To jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas modeli. Sprawdź jak Kawasaki podkręca temperaturę nową zapowiedzią!

Nie zdziwił nas fakt powstawania nowej wersji z rodziny zielonych. Rynek motocykli retro rozwija się i cieszy wielką popularnością. Znamy już Scramblera od Ducati, RnineT od BMW, czy Bonneville od Triumpha. Ale co z Kawasaki?

 

No właśnie, japoński koncern stworzył współczesnego klasyka na bazie agresywnego Z900. Po takich modelach jak Zephyr, czy W650, Z-tka zapowiada się obiecująco. Filmowy zwiastun pokazał, że naśladuje on przodka – Kawasaki Z1. Odziedziczył jego klasyczną linię z lat 70-tych nie zapominając o technologii zaczerpniętej z Z900.

REKLAMA

 

Motocykl, pomimo stylizacji retro, technologicznie przewyższa współcześnie wyglądającego brata Z900. RS otrzymał kontrolę trakcji, radialne mocowania zacisków hamulcowych, klasyczne zegary połączone z ekranem i w pełni LED-owe oświetlenie. Silnik to ta sama jednostka napędowa co w Z900, czyli rzędowa czterocylindrówka, chłodzona cieczą. Jeśli będzie dysponowała tą samą mocą (123 KM), będzie to prawdziwą torpedą. Sprzęt nie dość, że wygląda, to jeszcze nie grzeszy mocą! 

Zobacz filmowe zapowiedzi: 

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij