[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.5

Gorąca promocja BMW zyskaj nawet 7000 zł!

"Teraz albo nigdy" to nowa, trwająca właśnie akcja promocyjna BMW, w ramach której decydując się na kupno nowej maszyny z serii R możesz zyskać bonusy warte kilka tysięcy złotych.

Warto zajrzeć do salonów BMW Motorrad i skorzystać z trwającej do końca września promocji "Teraz albo nigdy". Jeśli bowiem zdecydujesz się na kupno nowego motocykla z serii R 1200 lub R nineT możesz sporo zyskać.

W przypadku modeli: R 1200 GS, R 1200 GS Adventure, R 1200 RT, R 1200 R oraz R 1200 RS będą to firmowe akcesoria lub motocyklowa odzież BMW Motorrad o wartości do 5000 zł.

 

 

Z kolei w przypadku kupna motocykla z linii R NineT - zarówno w wersji podstawowej jak i w wersjach Racer, Urban G/S, ScramblerPure limit bonusów jest wyższy i na akcesoria oraz odzież możesz wydać nawet 7000 zł.

 

Szczegółów szukajcie na bmw-motorrad.pl ora w autoryzowanej sieci dealerów BMW Motorrad.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij