Grube rabaty w Suzuki Motors Piaseczno!

Koniec lata i jesień według prognoz zapowiadają się doskonale, wygląda więc na to że w tym roku można będzie jeździć bardzo bardzo długo. Teraz macie także doskonałą okazję do promocyjnego zakupu motocykla z Hamamatsu.

Suzuki Piaseczno

Dealer motocykli Suzuki w Piasecznie oferuje rabaty na wybrane modele nawet do 10 tysięcy złotych. Ciekawe okazje można znaleźć w każdej kategorii, zarówno małych skuterów i motocykli miejskich jak i turystycznych enduro z serii V-Strom, nakedów oraz kultowego GSX-R 1000 R.

Przy okazji na praktycznie każdym z tych modeli możecie się przejechać zupełnie bezpłatnie w ramach jazd testowych. Ekipa z Piaseczna jak zwykle podchodzi poważnie do tematu i dysponują również motocyklem w specyfikacji torowej udostępnianym w trakcie imprez na torach. A zapowiadają jeszcze sporo ciekawych wydarzeń w najbliższej przyszłości. Wpadajcie do salonu Suzuki na Puławską 34 w podwarszawskim Piasecznie – na serwis, na kawę i po nowy motocykl Suzuki.

zobacz galerię

Zobacz również:
S100 to jedne z najpopularniejszych i najlepszych środków do czyszczenia motocykli i odzieży motocyklowej. Producent nie spoczywa na laurach i wciąż tworzy nowe, wydajne formuły. Niedawno wypuścił na rynek super wydajny S100 High End Kettenspray i S100 125er Kettenspray przeznaczony specjalnie do motocykli 125.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA