[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Grube rabaty w Suzuki Motors Piaseczno!

Koniec lata i jesień według prognoz zapowiadają się doskonale, wygląda więc na to że w tym roku można będzie jeździć bardzo bardzo długo. Teraz macie także doskonałą okazję do promocyjnego zakupu motocykla z Hamamatsu.

Dealer motocykli Suzuki w Piasecznie oferuje rabaty na wybrane modele nawet do 10 tysięcy złotych. Ciekawe okazje można znaleźć w każdej kategorii, zarówno małych skuterów i motocykli miejskich jak i turystycznych enduro z serii V-Strom, nakedów oraz kultowego GSX-R 1000 R.

Przy okazji na praktycznie każdym z tych modeli możecie się przejechać zupełnie bezpłatnie w ramach jazd testowych. Ekipa z Piaseczna jak zwykle podchodzi poważnie do tematu i dysponują również motocyklem w specyfikacji torowej udostępnianym w trakcie imprez na torach. A zapowiadają jeszcze sporo ciekawych wydarzeń w najbliższej przyszłości. Wpadajcie do salonu Suzuki na Puławską 34 w podwarszawskim Piasecznie – na serwis, na kawę i po nowy motocykl Suzuki.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Track day, czyli dzień otwarty toru, to coraz popularniejsza forma sprawdzenia swoich możliwości i podszkolenia swoich umiejętności za kierownicą samochodu lub motocykla. To, co na zachodzie Europy jest już uznawane za podstawę w poznawaniu siebie oraz swoich maszyn, w kraju nad Wisłą nadal raczkuje, więc warto dowiedzieć się, czym jest track day i spróbować swoich sił np. na Torze Modlin.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij