[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Grudniowy MOTOCYKL już w sprzedaży!

Już jest. Mimo że nie tak jak zwykle w piątek (Święto Niepodległości), a w sobotę, do sprzedaży trafił najnowszy numer MOTOCYKLA Co w nim?

Długo oczekiwany test porównawczy sportowych 125 cm3, porównanie trzech generacji Hondy CBR 600 F (do boju staną CBR 600 F2 F4i oraz nowa CBR 600F), test zestawów komunikacji bezprzewodowej bluetooth. Jak co roku w gazecie znajdziecie też kupon do plebiscytu BEST BIKES 2012 w którym możecie zagłosować na najlepsze waszym zdaniem motocykle i przy okazji wygrać cenne nagrody, w tym nową Hondę NC700S, zegarki Casio, zestawy komunikacji i wypasione ciuchy Modeki. Warto więc wziąć udział w plebiscycie. Kto wie może szczęście uśmiechnie się właśnie do was?

REKLAMA

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij