[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Grudniowy MOTOCYKL już w sprzedaży!

Już jest. Mimo że nie tak jak zwykle w piątek (Święto Niepodległości), a w sobotę, do sprzedaży trafił najnowszy numer MOTOCYKLA Co w nim?

Długo oczekiwany test porównawczy sportowych 125 cm3, porównanie trzech generacji Hondy CBR 600 F (do boju staną CBR 600 F2 F4i oraz nowa CBR 600F), test zestawów komunikacji bezprzewodowej bluetooth. Jak co roku w gazecie znajdziecie też kupon do plebiscytu BEST BIKES 2012 w którym możecie zagłosować na najlepsze waszym zdaniem motocykle i przy okazji wygrać cenne nagrody, w tym nową Hondę NC700S, zegarki Casio, zestawy komunikacji i wypasione ciuchy Modeki. Warto więc wziąć udział w plebiscycie. Kto wie może szczęście uśmiechnie się właśnie do was?


Zobacz również:
Najnowszy, luksusowy i wszystkomający Indian Roadmaster Elite jest ściśle limitowany. Planowana produkcja ma się zamknąć na 200 sztukach, z czego do Europy trafi jedynie 67 takich motocykli. Jeśli lubisz wyróżniać się w tłumie, to nie trać czasu!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA