Grzechotka od Kamasa Tools

Grzechotka to podstawowe narzędzie w każdym warsztacie, dlatego warto żeby ten klucz był dobrym i trwałym produktem. Taką właśnie trwałą i dobrą grzechotkę proponuje szwedzka firma Kamasa Tools.

Klucz grzechotkowy K 4133 marki Kamasa Tools jest dwukierunkowy i ma długość 205 mm. Przełącznik pozwalający na zmianę trybu pracy klucza znajduje się w główce narzędzia. Klucz posiada mocny, 72-zębowy mechanizm z blokadą. Duża liczba ząbków w połączeniu z zapadką wymagającą tylko 5º przeskoku, pozwala na szybką pracę - także w miejscach o ograniczonej przestrzeni ruchowej, gdzie zwykły klucz płaski nie mógłby zostać zastosowany. Kompaktowa główka zapadki urządzenia zawiera przycisk do szybkiego wypinania. Niewielki rozmiar tego elementu stanowi dodatkowy atut w miejscach trudno dostępnych.

Klucz K 4133 wykonano z wysokogatunkowej stali chromowo-wanadowej. Odpowiednia ilość stopu chromu i wanadu gwarantuje wytrzymałość narzędzia w trakcie pracy pod dużymi obciążeniami. Dzięki temu grzechotka jest odporna na wszelkie odkształcenia plastyczne i ścieranie. Chromowane wykończenie klucza zapewnia dodatkowo ochronę antykorozyjną.

Cena: ok. 140 zł brutto

Więcej na www.kamasatools.comZobacz również:
REKLAMA