Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Guy Martin: TT Racer

Jeśli jesteś fanem wyścigów, a twoje zainteresowania wykraczają poza kręgi MotoGP, czy WSBK Guy Martin to osoba, która na bank przykuje twoją uwagę. To totalnie pokręcony Brytyjczyk, który od dekady ściga się w najniebezpieczniejszych wyścigach na świecie – Tourist Trophy na wyspie Man.

Guy Martin już od dłuższego czasu należy do czołówki startujących w TT i choć nie udało mu się jeszcze ani razu wygrać, liczba jego fanów najprawdopodobniej bije na głowę ilość fanów Johna McGuinnesa – czyli Króla Góry (21 zwycięstw). Guy to maksymalnie pokręcony koleś , który żyje wyścigami i to go kręci. Oprócz tego jara się starymi myśliwcami i jazdą na rowerze, a życia nie bierze nazbyt serio. Jego wizerunek, styl bycia i akcent, przez który nawet Brytyjczycy potrzebują tłumacza by go zrozumieć zjednał mu miliony fanów na całym świecie.

Poniżej znajdziecie krótki dokument o Guyu (wywiad w jezyku angielskim Guy Martin Style), jego występach w TT, jego podejściu do TT, do kibiców, do kontaktów medialnych.

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij